1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Dobry Vaporizer - Polecicie coś?

Dyskusja w dziale Sprzedam / kupię rozpoczęta przez Asghaton w dniu 02.03.2014

1. Asghaton

Asghaton Autorytet

Witam
    Nie miałem pojęcia gdzie to napisać więc pisze tutaj.
    Mam zamiar nabyć Vaporizer tylko tego jest pełno w necie, jedne drogie drugie tanie i nie wiadomo który wybrać ;d
    Myślę, że tak do 200zł jestem w stanie na to przeznaczyć no i tu moje pytanie:
    Używa ktoś Vaporizerów do swoich kuracji ? Prosiłbym aby ktoś polecił mi jakiś właśnie do 200zł bo nie chcę kupić bubla który będzie bezużyteczny ;d
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o przeniesienie jeśli jest tu gdzieś taki dział xd

2. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Asghaton likes this.
  3. Stringer

Stringer Moderator Moderator

4. Teemo

Teemo Kumaty

Tez sie zastanawiam od dluzszego czasu nad jakims ale obawiam sie ze te tansze wszystkie sa zlomiaste dlatego ciagle sie wstrzymuje a vulcano za 2k nie kupie na pewno :| Aktualnie robie tak ze daje folie aluminiowa na otwor gdzie sie pakuje zielsko, podgrzewam pogrubione szklo na koncu lufy zeby zwiekszyc temp w srodku ale z roznym skutkiem :P bez miernika temp ciezko trafic tak zeby podgrzac nie za malo i nie za duzo. Pewnie predzej czy pozniej kupie 1 z tych tanszych firmy "USA" i sie przekonam jak to dziala.

5. Asghaton

Asghaton Autorytet

@ZIELONA
    dzięki za linka, w sumie widziałem gdzies poradnik jak z e-papierosa zrobić vaporizer i wystarczy tylko zrobić olejek, dolać do tego płynu i gotowe ;d ale dużo zachodu z tworzeniem tego olejku...

Póki co jeszcze się będę rozglądał no i jak kupie to napisze jak wrażenia i czy ten co kupiłem godny polecenia xd
    @edit
    btw Teemo znerfiony xD

ZIELONA likes this.
  6. Hubertus

Hubertus Forumowy guru

Hmm Może G Pen od Snoop Dogga ;d

7. Teemo

Teemo Kumaty

8. leaf

leaf Forumowy guru

Może ktoś ma tego G Pen Snoop Dogga i może się pochwalić doznaniami? :)

9. brylant

brylant Expert

NIe ale dowiedzialem sie w miedzyczasie ze Arizer jest bardzo dobry

10. vapuj.pl

vapuj.pl Kumaty

Wiem że temat troche odgrzewany, ale może kogoś zainteresuje. Z nowości jeśli chodzi o przenośne vaporizery to polecam Titan-1. Jest to jedno z tanszych urządzeń posiadające stabilizację temperatury i porządną baterię. Zdecydowanie polecam bardziej od wcześniej wspomnianego snoop, tymbardziej ze na Allegro wiekszość to podróbki, a orginał jest droższy od Titana.
    Jak macie jakieś pytania to zapraszam. Mam sklep z vaporizerami i trochę znam temat.

chili likes this.
  11. vapuj.pl

vapuj.pl Kumaty

Niestety bardziej temat przenośnych mam obcykany. Z tego co na szybko przeczytałem, to jest regulacja temperatury (o ile dziala poprawnie to na plus), komora ceramiczna (tez na plus). Moznaby poprosic o fotke komory, zeby zobaczyc jak grzalka jest umieszczona, chodzi o to zeby nie miala kontaktu z materialem, bo wtedy wieksze ryzyko przepalenia czy uszkodzenia przy czyszczeniu.

12. chili

chili Expert

link do sklepu ?

13. vapuj.pl

vapuj.pl Kumaty

nasiona marihuany, nasiona konopi