Dobry spot???

dups123pp 26.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. jak bedzie sucota to raz na tydzien bedzie malo chyba ze jakies hydrozele czy cos takiego. Na kleszcze radze uwazac juz się wychyliły

2. A co sadzisz o spocie jozku :D

3. sam musisz wiedzieć czy jest dobry :p żaden z nas tam nie był więc nie wiemy co jest dookoła

4. No te chwasty to pewnie w maju będą już do pasa. Chodzisz tyle ile musisz, nikt ci nie powie ile, bo to od wielu rzeczy zależy.

5. Ciężko się dostać aczkolwiek nie tragicznie chodziło mi tez bym w lecie miał jak się dostać ..

6. Jakie chwasty ? Chodzi ci o łąkę ?

• Lubie to x 1
  7. bedzie susza to mało raz w tygodniu chyba ze jakies hydrozele czy cos takiego dasz. Uwazac trzeba na kleszcze bo skurwiele już powychodziły.

8. A z doświadczenia to ludzie po takich miejscach w wiosnę chodzą xd ? bo niektórzy są może ciekawi ale wątpię by narażali zdrowie i im się chciało chodzić po takich polanach xd

9. ludzie chodza wszedzie nawet po takich krzakach przewaznie to mysliwi albo ludzie którzy są delikatnie mówiąc pierdolnięci albo tacy jak my

10. Ale bez przesady .. tam nie ma co sprawdzać krzaki itd xD

11. Wiesz ludzie chodzą i patrzą gdzie można zakopać ciało

12. Typie masz od tego kilkaset tematów. Poszukaj

• Lubie to x 1
  13. Dobra ale pytam was kiedy mogę zacząć sadzić dodam ,ze chce sadzić automata wiec ? Koniec marca czy w kwietniu lepiej ? Zakładając ,ze temperatura to 12 stopni w dzień a 5 w nocy wiec ?

14. nie wiem na chuj tutaj śmiecisz, masz dużo tematów na forum. Wystarczy tylko poczytać, ja zamiast robienia takiego syfu czytałem na forum i się edukowałem. Automaty najlepiej wysadzać pod koniec maja lub w czerwcu.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...