Dobry spot?

Marihuaen 25.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema planuje na następny sezon zasadzić 2-3 automaty a spota zacząłem szukac teraz. Znalazlem takie cos myślę ze da rade tam schowac te automaty, droga prowadzi przez pokrzywy i inne haszcze. Śladów obecności ludzi tam nie widzialem tylko ścieżka wydeptana przez zwierzęta. Do najbliższej drogi jest z 100m. Jest to polana jakoś 30m na 80m. Jak myslicie nada się? Co i jak tam zrobic i czego używać
    Ps: zdjecie robiłem o 12 20190725_120315.jpg

2. Asghaton

Asghaton Kumaty

nie jest najgorzej, pamiętaj, że do następnego sezonu dużo może się zmienić, kiedyś na jednym spocie była bardzo fajna miejscówka, a na drugi sezon obok miejsca w którym rosły krzaki zrobiła ścieżka :)

• Kocham to ! x 1
  3. co tam zrobic i czego tam uzywac .

zrób szałasw i zażywaj przyrody .
    jak ty tam wlazzles to kady iiny tyz wejdzie pamietaj o tym

teraz nic ie szukaj albo jak chcesz ten tutaj to zobacz jak on bd wyglaadal pod koniec wrzesnia/polowa pazdziernika

ale ogolnie ladny 30x80m przekop wszystko obsiej ,dbaj i zbieraj .pa ,wciagaj handluj co tam sobie wymysliles

4. 2515

2515 Zagubiony

Mało słońca trochę, tylko chyba od południowej strony. Po co dla kilku automacików włazić się w takie krzaki. Kleszczy, komarów ... pełno tam będzie.

5. Łoś

Łoś Tuptuś

Na o wiele mniejszym i mniej doświetlone spocie mam i jest git także tam to na spoko nawet sezony nietylko autosy

6. 2515

2515 Zagubiony

Gdy jest długi dzień i słońce jest jeszcze wysoko na niebie, w tedy światła może i nie braknie dla tych automatów, ale gdy dni stają się coraz krótsze a słońce jest coraz niżej, szybko w tedy drzewa zasłonią je, bedzie może taki sezon dojrzewać w półcieniu przez to (z przewagą cienia), trzeba cos takiego wziąć pod uwagę gdy sezony sie sadzi, bo potem może nie zdążyć jak chłodno się dodatkowo zrobi.

7. 2515

2515 Zagubiony

W takich miejscach ja to, porośniętych krzakami, pośród wysokich drzew, osłonietych przed wiatrem, problem z wigociom- plesnią może się pojawić gdy deszczowa pogoda utrzymuje się....

Last edited: 12.08.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...