1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Dobry medyczny automat na out (?)

Dyskusja w dziale Jaką odmianę wybrać rozpoczęta przez MariaMagdalena w dniu 12.03.2018

1. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Może ktoś podpowie jakiś sprawdzony medyczny automat ?
    Żeby miał dużo CBD i ogólnie jakoś fajnie działał, no i nie był upierdliwy w hodowli.
    Głównie przeciwbólowo, uspokajająco, nasennie.
    Jest tego trochę ale kompletnie nie wiem co wybrać, nigdy nie próbowałem konkretnej medycznej marihuany.

2. 2515

2515 Forumowy guru

1. CBD THERAPY
    PRODUCENT: CBD CREW - sam osobiście ta odmianę zamówiłem ale jeszcze nie testowałem. Dość droga odmiana ale chyba warta uwagi.
    THC - 0,5%
    CBD - około 12%

2. OG Kush Auto CBD - NIE POLECAM, zawiodłem się, moje oczekiwania były inne.
    THC- 7%
    CBD- 14%

Jeśli to dla tej "babci" o której była mowa w innym temacie, to proponuję jedną zwykła odmianę, najlepiej 50%/50% Indica/Sativa (przed zakupem sprawdzić można z czym była krzyżowana), JAK NAJWIĘCEJ THC, ale UWAŻAJ w tedy na dawki.
    Dobrze wspominam automata Lowryder #2 od JointDoctor. Działał na mnie rozluźniająco, przeciw stresowo.
    Nie podawaj jej tej makumby razem z lekami, zrób odstępy czasowe przed podaniem. Konopie nasilają działanie ziół, leków przypuszczam też.

Sprawdź co będzie dawało lepszy efekt. Odmiana CBD czy może raczej THC.

Last edited: 13.03.2018
  3. felipe

felipe Użytkownik

on szuka autyomata a ty mu sezona cbd therapy polecasz?????????

4. 2515

2515 Forumowy guru

Mój błąd.
    Wiem że szuka czegoś na zewnątrz, ale może warto zrobić małego boxa do uprawy wewnątrz. Wystarczy podłączyć oświetlenie z kilku świetlówek energooszczędnych (z czasowym wyłącznikiem najlepiej), wentylatory, najprostszy filtr z maty od okapów kuchennych (trzy/cztery warstwy zależy od mocy wentylatora) i to wszytko co jest potrzebne.
    Można w tedy sadzić sezony i przestawiać je na kwitnienie znacznie szybciej.

nasiona marihuany, nasiona konopi