Dla mojej żony

Damek 03.08.2015

1. Damek

Damek Gość

Moja żona z chęcią spóbowałaby maryśki pod inną postacią jak herbatka czy coś so inhalacji?Jak to ogarnąc??

2. .Salam alejkum

.Salam alejkum Dyskutant Staff Member

najlepiej to chyba upiec ciastka / ciasto

3. Albo kup Vapowizer, zrób masło, olej, koncentrat.

4. skurwiel#

skurwiel# Zagubiony

Czy aby na pewno? Moja jak z 5 laty temu zjadła do tej pory nie pali ani nie je. Wstała w nocy i zjadła trzy na raz śmiejąc się ze ja nie bierze....po godzinie weszło...
    Albo bardzo delikatne ciastka albo odrobina masła do kanapek? Nie napisałeś jak żona jest doświadczona w temacie. Bo na pierwszy raz to nie życzę nikomu jeść. Bo to wchodzi nagle i trzyma kilka godzin. Jak nie wiesz o co chodzi to z tym walczysz a to błąd....

--- Dodano ---

Wapo ? Serio chcesz zniechęcić do tego? Jeszcze lepiej olej....matko. mnie 30r masła kładzie na kolana z czego rozpuszczone tylko 100mg....czystego oleju. Nie wiem czy to mądre.

5. Damek

Damek Gość

Żona nie ma żadnego doświadczenia,interesuje mnie coś na podobieństwo herbat.Bez kupowania żadnych profesjonalnych rzeczy.Coś co da jej zasmakować tej roślinki

6. Lech666

Lech666 Użytkownik

zrób kakao :) budyń wiele rzeczy można ale dłużej trzyma ahahah i może się żonie nie spodobać :)

7. Damek

Damek Gość

A czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić?Najprostszym i najszybszym sposobem?

8. Master!

Master! Błyskotlwy

Ciasto?

Loading...
Loading...