Diy wyciszenie wnetylatora 125 - super efekt

ŚmiejącaSięTwarz 05.10.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ŚmiejącaSięTwarz

ŚmiejącaSięTwarz Banned Zbanowany

DZIŚ ZNOWU DŁUBAŁEM ( OGÓLNIE TO MÓGLBYM TAKIE RZECZY CODZIENNIE ROBIĆ)

OD DŁUŻSZEGO CZASU ZABIERAŁEM SIE ZA WYCISZENIE WENTYLATORA ( FIRMA CHYBA COLIBRI- TAKI MA PRZYNAJMNIEJ ZNACZEK Z PRZODU)- GENERALNIE BYŁ TO NAJTAŃSZY WENTYLATOR JAKI BYŁ W OBI, NIE BYŁ KANAŁOWY TYLKO ŚCIENNY- TAKI JAK DO ŁAZIENEK- WYDAJNOŚĆ AKURAT CAŁKIEM DOBRA BO JAK W DOSPEL COŚ OK 120-150M3/H- WIEM ŻE PORÓWNYWALNY BYŁ Z WW DOSPELEM EURO2. JEDYNA WADA JAK DLA MNIE TO KUREWSKI HAŁAS NIE DO WYTRZYMANIA- NIE DAJ BÓG JAK NA SZTYWNO BYŁ- NAWET NA SILIKONIE ITP. MATERIAŁ ZOSTAŁ MI Z BUDOWY BOXA.
    TERAZ - JESZCZE W PEŁNI NIE WYSCHŁA PIANKA - JEST BARDZO FAJNIE- CISZEJ NIŻ 12CM MIESZAK KTÓRY STOI OBOK- NIE MAM URZADZENIA DO MIERZE.NIA DB ALE NA "UCHO" JEST NIEWIELE GŁOŚNIEJSZY OD KOMPUTEROWYCH 14TEK - KTÓRE MAJA 8.9DB
    OBUDOWA PŁYTA OSB3 12MM, W ŚRODKU FOLIA KUBEŁKOWA- POZOSTAŁOŚCI PO AIR POTACH, STYROPIAN I NAJTAŃSZA PIANKA POLIURETANOWA VEL CMI=OBI 8.99PLN-WSZYSTKO POŻADNIE SKRECONE NA 45MM WKRETY DO DREWNA I SKLEJONE KLEJEM WINYLOWYM DO DREWNA- EFEKT WARTY POLECENIA, WCZEŚNIEJ ZROBIŁEM PODOBNIE Z TYM ŻE W KARTONIE I WLOT I WYLOT BYŁY BLISKO ŚCIANEK- A ZAUWAŻYŁEM, ŻE NAJWIEKSZY HAŁAS(BYŁO TEZ NA FORUM) GENERUJE NIE SAM WENTYLATOR A POWIETRZE KTÓRE WYLATUJE, TERAZ JEST NA ŚRODKU (OD 4ŚCIAN), RURY WLOT/WYLOT DOBRZE OWINIĘTE STYROPIANEM I MIAŁEM NIE WIEM SKAD TAKIE GĄBKI, SĄ NA ALLEGRO OGÓLNIE- GĄBKA TAPICERSKA- 0.5PLN +20za kuriera:) ja miałem w każdym bądź razie.
    TERAZ JAK SIĘ WŁĄCZY TO SPOKOJNIE MOGE SPAC PRZY NIM- DO TEJ PORY PRZYPUSZCZAM ŻE SASIADOM TEZ DAWAŁ SIE WE ZNAKI. A NIE JEST PODPIETY POD FILTR- GDZIE TEZ POZIOM HAŁASU SIE OBNIŻY.
    MOŻNA JAKOŚ DB SPRAWDZIĆ BEZ WIEKSZEGO SPRZETU? ZARAZ POSZUKAM CHYBA ZE WIECIE JAK BO Z CIEKAWOŚCI SPRAWDZIŁBYM O ILE DOKŁADNIE SPADŁO

• Lubie to x 2
  2. brylant

brylant Zagubiony

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...