1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Desfran 1x vs Grapefruit 1x auto feminizowane outdoor

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2018 rozpoczęta przez Pablox w dniu 29.07.2018

1. Pablox

Pablox Użytkownik

Witam na mojej uprawie outdoor 2018...

Nasiona to sezonowe dziewczynki :) Fem...
    1 x Desfran
    1x Grapefruit

Ziemia spotowa z dodatkiem kompostownika uniwersalnego .

Dodatkowo nawozy: od początkowego stosowania na Veg...

Plankton S rozrobiony koncentrat
    Biohumus extra standardowo

Plus na Flo...
    CANNA TERRA FLORES

Trening LST plus defoliacja mająca na celu likwidowanie liści wiatrakowych... ( pierwsza faza już wykonana, liczę na max 3 wszystko zależy od kondycji dziewczynek :)

No to czas na ukazanie moich dziewczynek. Spocik prywatny wiec tylko okazy głównie na zdjęciach...
    Od początku LST i dojżewanie mają już ponad 3 miesiące ...
    3 ostatnie to myślę start kwitnięcia Grapefruit ... ? 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

2. Bakłażan288

Bakłażan288 Zagubiony

3 miesiące,bardzo małe jak na tyle

3. Pablox

Pablox Użytkownik

Możliwe... miały dwie nie zdrowe sytuacje, pierwsza to kiepska jakość ziemi po wykiełkowaniu robiły się żółte, więc musiałem ratować później po przesadzeniu na out też warunki spowodowały utratę liści, przez LST ale teraz mają się dobrze ... dokładnie mają 85 dni...

Bakłażan288 likes this.
  4. Bakłażan288

Bakłażan288 Zagubiony

Jeszcze pójdą ale już raczej nie osiągną tych rozmiarów co powinny mieć.ale zawsze coś będzie niema co płalać

5. Pablox

Pablox Użytkownik

Nie płaczę bo wiem że będą ładnie kwitnąć :P już nawet Grape... sobie startuje :P

Bakłażan288 likes this.
  6. Bakłażan288

Bakłażan288 Zagubiony

No i fajnie życzę udanych zbiorów

Pablox likes this.
  7. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Siema Pablox.
    Nie obdarowałeś nas już ponad miesiąc upem..
    Dawaj pokazuj co tam się dzieje ;d

8. Pablox

Pablox Użytkownik

A proszę, urlopik I praca..., nie wiem czy mogę robić defoliacje by odsłonić niższe topki co wy na to? Robiłem już 2 wiatraków podcinki I mam dylemat czy dać jej już spokój...

Kontynuuje nawozy plus terra co 3 dni.

Proszę o rady oraz opinie

Attached Files:

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Trochę często karmisz...ale to zależy od warunków bo u mnie raz na dwa lub trzy tygodnie wystarczy ze dam zjeść...liści z dołu możesz trochę uciąć i te jakieś słabe odrosty co wiesz że nic z tego raczej nie będzie...wtedy ładnie skupi się roślinka na konkretnych rozgalezieniach

nasiona marihuany, nasiona konopi