Delikatny przypal

dups123pp 25.03.2020 at 13:00

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka dodawałem panowie tutaj zdj mojego spota na którym mam zamiar posadzić dziewczynki Amelkę i Zosię :D ii właśnie jak szlem na spota obczail czy dziki nie zryły ziemi bo grasują tam to 100 m od mojego spota pijak mnie zauważył ,ze sb szlem po chuj tam pijak poszedł xD i wls pytanie do was czy to nie przeszkadza czy inna ścieżkę wybrać po prostu . Ps pijak nie orientuje już świata wiec No ;) jak myślicie ?

2. Ciekawie jak to jest z tymi pijakami, moze w lecie zrobi se tam szałas, nigdy nie wiadomo jak tam ci pijaczek wbija jak do siebie, ja bym zmienił miejscowke

3. felipe

felipe Tuptuś

zajebiste spoty ogarniacie co wam menele po nich chodzą, gdzie to ? obok lawki w parku sadzic postanowiles? alebekaalebekaalebeka

• HAHA XD x 5
  4. Nie xd po prostu tam se sam pił flaszkę ale to z 100 metrów od spota

5. Brykiet czy to ty?

• HAHA XD x 1
  6. Jak tam pijaczyna ma swoje magiczne miejsce w którym ładuje mane to bym tam nie sadzil

7. Nie ma tam spizgany kret czytaj uważnie ... on był z 100 m od spota a wgl to trzcina tam jest pełno wiec spokojnie ..

8. Ale może Cię wyczaic ze tam chodzisz wiesz on moze tam w krzakach spać a ty o tym wiedziec niw będziesz chyba ze przeszukasz te krzaki w promieniu 200m

9. wyczai i co zrobi ? :D on nie kontaktuje świata i tak xD

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Żule nie są głupie tylko zniszczone przez alkoholizm...a wręcz przeciwnie...większość z nich kiedyś była normalnymi ludźmi a nałóg alkoholowy tak bardzo niszczy tylko ludzi inteligętnych i skomplikowanych wbrew pozorom...a zdarza Im się fazować z ćpunami i mogą sobie poruszyć temat Twojej obecności na spocie więc lepiej uważaj i nie lekceważ zagrożenia

11. Ale ja go dobrze znam xd pierwszy raz go tam ujrzałem może był się przejść tylko :p i on pije wóde tylko nie ćpa xD

12. Na chuj się pytasz? Każdy Ci mówi a Ty wiesz lepiej I sam siebie tłumaczysz

13. Jeśli wiesz, że bez przypału to po co ten temat zakładasz.

14. Technik1

Technik1 Tuptuś

Ja kiedyś sadziłem krzaka niedaleko miejscówki bezdomnych. Uznałem że to fajne miejsce bo śmierdzi i nikt normalny nie będzie tam zaglądał. Żule jednak zajebały krzaka choć liczyłem na ich uczciwość ;D

• HAHA XD x 2
  15. jak zwykle zawiedli człowieka;D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...