1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

dawkowanie nawozu plargon terra bloom

Dyskusja w dziale Nawozy i środki ochrony roślin rozpoczęta przez merida w dniu 03.01.2019

1. siemka chłopaki i dziewczyny potrzebuje pomocy w dawkowaniu plargonterra bloom na kwitnienie.kiedy zacząc wiem jak zacznie kwitnąć ale pytanie ile wlewać od razu pełna dawka czy po trochu?ziemia zwykla ogrodowa z liroja czyli nic specjalnego.do czasu kwitnienie miałam zamiar nic nie dolewac na wzrost bo wszystko jest ok jak narazie a pomidor ma juz 12 dni .w sumie tylko tyle :) tabelki nie podawac bo jej nie kumam,ale jestem inteligetna dziewczynka :)

2. benger

benger Weteran

yo =)
    Zacznij od małych dawek np. 1/4 ml na litr wody i stopniowo zwiększaj, co drugie podlanie nawóz dorzucaj do wody. Stosuj jednocześnie nawóz na veg i na flow do 4-5 tyg tygodnia kwitnięcia jakoś ale to wiesz każda roślinka inaczej chce jeść i nie każdy ma takie same warunki (czytaj ziemia, oświetlenie, genetyka, stężenie nawozów).
    Generalnie ja zaczynam nawóz stosować jak pierwsze niedobory roślina wykazuje. Możesz wrzucić fotę to ocenimy jak tam się rozwija mała ;)

merida likes this.
  3. no właśnie jak lałam dopiero gdy pokazywały sie niedobory to juz nie mogłam nadgonić by jak trzeba :( co do warunków mam idealne.problemem zawsze było dawkowanie nawozów,na dworze nigdy problemów nie było.

4. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Autorytet Growerka

A jakie oświetlenie masz?
    Można profilaktycznie co drugie podlanie 1/4 polać, a i nie dobory nie powinny się pojawić tak szybko i tak intensywnie;))

merida likes this.
  5. Antonia HPS w cool tube.

6. Stary Farmer Trawke miał czytanie z uwagą i z zrozumieniem tym bardziej nie boli.pisałam by tabelki nie podawać.Nie podawac to znaczy nie wysyłac nie wklejać itd łopataologicznie czyli prosciej nie umiałam napisać,tak więc wyczówam napiecie seksualne i radziła bym je zredukować.pozdrawiam

7. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Jesli zacznie juz kwitnac,mozesz podac ok.50% zalecanej dawki I podnosic az do uzyskania 100% zalecanej dawki.Ja osobiscie pierwsze 2-3 podlewania po przejsciu na FLO podaje od:50% do 75% zalecanej dawki+nawoz na weg-a/1-2 podlewania-pozniej odstawiam azot/,nastepnie co 2-3 podlewanie 90% nawozu na flo.

8. Zrozumiałam.Dziekuje.

nasiona marihuany, nasiona konopi