Dawkowanie Canna Terra

Xardas511 25.01.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    W tym roku mam zamiar sadzić roślinki na nawozach Canna terra (zestaw) i mam w związku z tym kilka pytań.
    Czy te nawozy są w ogóle dobre na outdoor?

Jak z dawkowaniem? Na weg mieszać Terra Flores 50ml/10l, Rhizotonic 40ml/10l i Cannazym 25ml/10l w jednej butli i tym podlewać? A flow Vege, Boosta i Pk13/14 też w 1 butli i tak lać? Jakie są wgl granice

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Faktycznie jesli chcesz na weg,uzywac Terra Flores to daleko zajdziesz???.Nawozy ogolnie dobre,ale wszystko w Twoich rekach I glowie,jesli bedziesz rozsadnie stosowal to efekt bedzie OK.
    Po posadzeniu mozesz stosowac mieszanke Terra Vega+Rhizotonic poczatkowo w dawce ok.50%-zalecanej,stopniowo podnoszac .Cannazyme mozesz sobie odpuscic,sprawdza sie podczas upraw w doniczkach,wiadrach itp.Na flo polecam Terra Flores+Booster+PiK 13/14

3. Pomyłka, oczywiście chodziło mi o Vega. Są to nawozy syntetyczne więc da się je pewnie przelać nie jest to biohumus.
    Dzięki za odpowiedź, wiesz może jak to musi wyglądać z częstotliwością nawożenia? Co tydzień, może miesiąc?

4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mozesz nawozic,/w zaleznosci jak bedzie przygotowana ziemia/,raz na 2 tygodnie I bedzie spoko.

5. Standardowa ziemia z ogrodniczego i perlit co 10 dni chyba powinno być ok w dawkach jak u producenta.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. tera flores jak stosowac nasiona konopi

,
  2. dawkowanie canna terra flo

Loading...