Czym wy podlewacie? Jaka najlepsza woda?

egzotyczny 15.07.2012

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Słyszałem, że najlepsza wodą do podlewania jest woda z akwarium od rybek (organiczna). Inni znowu uważają, że mineralna ja znowu przeczytałem, że najlepsza jest przegotowana. Czym wy podlewacie?

• Lubie to x 1
  2. mineralną z biedronki:P jednakże ostatnio zastanawiam się nad wodą mineralną gazowaną:P bo ma w sobie CO2 ale na razie się trochę boję żeby czegoś nie zjeb*ć :|

• Lubie to x 1
  3. Srebrna KIA

Srebrna KIA Błyskotlwy

Ja waliłem gazówką z biedronki i bardzo pięknie rosły.

• Lubie to x 1
  4. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

woda może być nawet ze strumyka czy z rzeki płynącej obok nie trzeba specjalnie wody mineralnej kupować :D

• Lubie to x 1
  5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

dokładnie !!! nie chciało by mi się biegać do biedronki a potem na spota podlewać kiludziesięcioma litrami wody !!!
    Ważne aby woda nie była stojąca ( bajoro lub staw) bo mogą być jakieś bakterie ale woda z rzeki czy jeziora w dzisiejszych czasach jest czysta z kranu również ( zawiera łatwo przyswajalne żelazo )

6. Jaka woda ? Pitna. Taka która można pić :D Uwierz próbowałem, działa! :D Pozdro o o o.

7. A taka ze studni głębinowej tez sie chyba nada . Co nie .?

8. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Nada się jak najbardziej !!!
    Lepsza nawet od mineralnej
    - swoją drogą osobiście nie mam zaufania do wody kupnej w plastikowych opakowaniach ;]

9. ja przy swoich krakach mam staw i rzeczke ;) ale potym co przeczytalem bd bral wode z rzeki bo caly czas bralem ze stawu ;p

10. Enteogenny

Enteogenny Błyskotlwy

Woda "polaris" z biedronki, jest gorsza niż woda w kranach w Krakowie. A kto wie jaka tam jest woda ten wie ocb heheh

• Lubie to x 1
  11. Przegotowana pozbawiona jest minerałów.
    Najlepsza powinna być "świeża" deszczówka.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. woda mineralna do uprawy marihuany

Loading...