1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy zaczyna kwitnąć?

Dyskusja w dziale Wszystko o uprawie konopi rozpoczęta przez Topowy Janusz w dniu 12.06.2018

1. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

Siema wszystkim mam takie pytanie bo z trzech dziewczynek które miałem przetrwała tylko jedna AK - 47 Auto od growseed i mam pytanie czy ona już zaczyna kwitnąć czy jeszcze nie? jest to moja pierwsza uprawa i pytanie kieruje do doświadczonych ogrodników ziemia to bio biz light mix nawóz jaki stosuje to biogrow to nawóz na wzrost lecz podałem tylko raz go narazie dołączam zdjęcia. Pytam bo pojawiły się na niej coś w stylu pąków z włoskami i nie wiem czy topy się już pojawiają czy nie proszę o odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Attached Files:

2. GoHan

GoHan Moderator Moderator

Tak . juz kwitnie:)

3. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

A powiedz mi nawóz na wzrost już nie warto podawać a zamiast tego na kwitnienie? Czy nie trzeba?

4. Grabieżca00

Grabieżca00 Zagubiony

burza kwiatów

5. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

A gdzie taki nawóz dostanę?

6. Grabieżca00

Grabieżca00 Zagubiony

w każdym normalnym ogrodniczym ;d

7. kup nawoz do truskawek i poziomek plagronu ( granulowany ) niecala dyszka a mam juz go 3 sezon i jeszcze z 5 pociagnie ( uj z data )

8. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

Bo myślałem nad nawozem na kwitnienie od firmy Bio bizz Bio Bloom tylko że on dosyć drogi od tych z ogrodniczego

9. Natasz

Natasz Inspiracja

Gram jarania 40zl i chuj wie czy nie z jakimś gównem oszczędzanie paru złotych na nawozie order cebulactwa

v3nom likes this.
  10. benger

benger Weteran

Ona dopiero co zaczęła kwitnąc co nie znaczy, że nie potrzebuje azotu, wręcz przeciwnie teraz będzie go dużo potrzebować więc lej bio growa póki co.
    a za jakiś tydzień blooma zacznij dodawać od małej dawki

Topowy Janusz likes this.
  11. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

OK tak zrobię dodalem wczoraj trochę bio grow

12. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

Tak dla ciekawych górny szczyt PS. Nigdy nie sądziłem że dojdę do tego momentu ;)

Attached Files:

13. v3nom

v3nom Weteran

biobizz trypack outdoor 50,- na allegro w skład którego wchodzą 3 nawozy, na jednego krzaka na bank ci starczy
    masz tam nawozy na wszystkie fazy życia rośliny czyli wzrost, kwitnienie oraz booster co by kwiaty bardziej spuchły.
    nie bądź żyd i kup porządny nawóz a będziesz pan zadowolony.

nasiona marihuany, nasiona konopi