Czy zabraknie nam kiedyś prądu?

andmister 17.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Z roku na rok zużycie rośnie. Rośnie też import. Wprawdzie przebąkują coś o budowie EJ, ale są to tylko przebąkiwania, bo w 2010 miała rozpocząć się budowa, której wciąż nie widać.
    Jak w takim tempie będziemy rozwijali enegetykę, to ceny będą tylko rosły,a być może kiedyś nastąpi black out.

2. Ja tam lubie siedziec przy swieczkach, a od indora wole out. Najwazniejsze zeby słonko nie zgasło.

• Lubie to x 1
    • HAHA XD x 1
  3. Eee tam jak nastąpi black out, to telefon będę ładować tylko w pracy, i tak jak @Lanrete mówi, można przy świeczkach siedzieć ale jeszcze outdoor jest ;D ;]

4. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Nie zabraknie

• Lubie to x 1
    • Nie lubie. x 1
  5. GoHan

GoHan Zagubiony Zbanowany

Ja mam reaktor fuzyjny jak IRON MAN ,mi ogarnął , tak że luzik in nie braknie , udostępnię
    Ino węglowcy na razie się wkurwiają i nie ma jak ...

• HAHA XD x 1
  6. a ja tam chomikow nakupuje w uj i one bd zapierdzielac i bd mial prad

7. jak nie zapalacisz to zabraknie ;D

• Lubie to x 1
  8. mozna podpiac sie za licznikiem zamurowac i fre energy :D

9. dokladnie ^^

10. Rzeczywiście prądu raczej nie zabraknie, prostu będzie on dużo droższy. Będziemy importować go z tych krajów, które mają obecnie nadprodukcję energii elektrycznej - np ciągniemy prąd chociażby z Ukrainy w całkiem dobrych ilościach. Moim zdaniem, dziwię sie, że nie stawiają w trochę większym stopniu na energię odnawialną, ta całkiem duży potencjał. Proponuje jeszcze tutaj doczytać: O elektryce jak to wygląda w praktyce.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...