Czy wszystko ok

Kalapitos 30.01.2020

1. Kalapitos

Kalapitos Gość

Z racj tego ze to mój pierwszy indoor to wole się upewnić ze wszystko przebiega pomyślnie
    Lampa hps:70
    2xwentylatory 12v(komputerowe)
    Wykiełkowały ok3 tyg temu[​IMG][/URL][/IMG] oczywiście przegiąłem z odległością od lampy wiec popalilo pare listków obecnie 12/12

2. Kalapitos

Kalapitos Gość

3. Kalapitos

Kalapitos Gość

Robione pare dni temu lst

4. Jest dobrze, ale to lst to po chuju zrobiłeś. W lst nie chodzi o to żeby przywiązać roślinę a o to żeby udostępnić światło dolnym szczytom. Obczaj sobie, że tą z tyłu tylko zgiąłeś i to ci nic nie da.

5. Kalapitos

Kalapitos Gość

Niby tak ale nie miałem jak skorygować wysokości lampy wiec wolałem obniżyć je w taki sposób ,lampa już podwyższona wiec co proponujesz

6. Dogiąć dalej gdy w pełni przejdzie na flo

7. Kalapitos

Kalapitos Gość

Tak zrobię , dzięki

8. Kalapitos

Kalapitos Gość

9. Kalapitos

Kalapitos Gość

10. Trochę późno ,ale da się zrobić .Długie łodygi będą giętkie nie tak jak jest to przy maleństwie .

:]

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Teraz już nie opłaca się naginać za bardzo bo te odrosty które teraz są małe i chude już nie dadzą rady zdziałać cudów w tym życiu...lepiej zostawić tak jak jest żeby rosły dwie dobre pały a reszta mniejszysz...tylko teraz pilnuj żeby te dwie miały tyle samo światła...a można spytać co za pielucha zwisa z łańcucha?:)

12. Kalapitos

Kalapitos Gość

próbuje podnieść wilgotność

13. kalapitos

kalapitos Gość

14. kalapitos

kalapitos Gość

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Chłopie wrzucaj foty na forumowy serwer.

16. GoHan

GoHan Zagubiony

jest ok , dbaj o wilgotnosc oby nie splesnialo

17. Kalapitos

Kalapitos Gość

[​IMG] [​IMG] Jak długo jeszcze ??

18. Kalapitos

Kalapitos Gość

19. Jak dobrze widzę to ma jeszcze sporo białych włosów. Sprawdź trichomy. Jak ci się śpieszy to bym potrzymał jeszcze z 3-4 dawki nawozu i potem flush.

20. Kalapitos

Kalapitos Gość

czyli z 2tyg

Loading...
Loading...