1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Niemcy Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez Zendormen w dniu 14.10.2012

1. Zendormen

Zendormen Tuptuś

Acha jestem gejem ?

Last edited: 22.04.2018
  2. Crune

Crune Stary wyjadacz

Jeżeli u nich umarzają za posiadanie 1g to za posiadanie nasion tymbardziej nie powinni nic zrobić... Jak w Polsce są legalne to tam raczej też...

3. Zendormen

Zendormen Tuptuś

Obyś miał racje . Tak czy inaczej zrobie to dyskretnie i wsadze se do odbytu , będzie mi dobrze

4. Stachu

Stachu Błyskotlwy

A czytałem gdzieś, że w Niemczech nasiona nawet są nielegalne.

5. W Niemczech mozesz posiadac do 15g baki(Lecz nie kazdy LAND sie stosuje do tego). Nasiona chyba nie są legalne :) Nie widziałem jeszcze seedbanku zeby wysyłał nasiona do Niemiec, wiec bodajze są one tam nielegalne :) Troche dziwne, ze mozna posiadac bake a nasionka nie sa legalne ;d Ale coz, wszedzie sa luki. Pzdr

Last edited by a moderator: 14.10.2012
  6. Beyonce

Beyonce Kumaty

Nasiona w Niemczech są nielegalne....niestety...... .

Do 15g w Berlinie, to zależy od landu jeszcze. Na przykład w bawari jest karalne posiadanie trawy a tym bardziej nasion. ;]

Last edited by a moderator: 15.10.2012
    FeluCh likes this.
  7. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

też słyszałem że w niemczech nasionka są nielegalne ;]

8. Zendormen

Zendormen Tuptuś

Sheise !

No żeczywiście nasiona są nie legalne . Nie pozostaje mi nic innego jak przemycić je analnie<spz>

9. dzonson.

dzonson. Weteran

w Niemczech zalezne jest od landu w którym sie znajdziesz ile gram na wlasny uzytek mozna posiadac... nasiona są " nie "legalne

nasiona mozesz z PL kupic i pojechac z nimi do niemiec.

10. P0RT0WIEC1948

hahaha jakie wyznania ;d

11. Zendormen

Zendormen Tuptuś

Żartowałem .

12. hempsklep.pl

hempsklep.pl Tuptuś

posiadanie i handel nasionami marihuany bez stosownego zezwolenia w niemczech jest nielegalna

Last edited by a moderator: 17.10.2012
  13. Beyonce

Beyonce Kumaty

hahaha powodzenia ;d

14. P0RT0WIEC1948

tylko nie pomyl się i nie zjedz tego chleba na trasie ;d

15. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Nie farbuj nasion!!!
    wystarczy że je powtykasz normalnie w kromkę chleba !

kaluh likes this.
  16. dzonson.

dzonson. Weteran

w calych Niemczech posiadanie nasion jest nielegalne czy w niektórych landach jest legalne? bo zdania na ten temat są podzielone.

P.S jesli nie wiesz w 100% to nic nie pisz :)

17. brylant

brylant Expert

Żeczywiscie.... - RZECZYWISCIE????? kurwunia....

18. thc-thc

thc-thc Wiedza nadprzyrodzona

Odkopałem ten temat ale może warto go odświeżyć, bo dużo się w Niemczech zmieniło.
    Aktualnie wysyłamy nasiona do Niemiec i nie ma z tym najmniejszego problemu, wszystkie paczki dochodzą i nikt tam nikogo nie ściga za 2-3 rośliny.
    Medyczna marihuana jest legalna i podejście władz ogólnie do marihuany się diametralnie zmieniło. Poszczególne landy różnie traktują użytkowników marihuany, najluźniej jest w Berlinie.

Sporo czasu temu analizowaliśmy prawo Niemieckie odnośnie nasion i według ich zapisków zawsze były one legalne. Jednak władze tego Państwa do niedawna nie tolerowały posiadania i sprzedaży nasion.
    Prawo niemieckie odnośnie nasion nie różni się niczym od Polskiego. Z tym że w Polsce sprzedaż nasion zawsze była tolerowana przez władzę i nie ścigają za to sprzedawców po za drobnymi incydentami.
    Z jednej strony nasiona są legalne ale z drugiej strony są artykuły dzięki którym można za nie ścigać, choć by "pomocnictwo".

Wracając do Niemiec to: Śmiało możecie zamawiać nasiona do tego kraju i wszystko będzie ok. wysyłamy tam masę paczek.

pozdrawiam
    THC-THC

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi