1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy to są 2 gramy?

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez darek2831 w dniu 12.09.2017

1. darek2831

darek2831 Tuptuś

Witam kupiłem dziś palenie niby 2 gramy drugi ma 1 gram. Oczywiście co do tej mniejszej ilości wydaje mi sie że ledwo 0,4/0,5g jest, drugi ma może z 1,5?

Porównywałem już z fotkami z google grafika ale sam nie wiem. Jak myślicie ile jest w mniejszym i większym?

2. darek2831

darek2831 Tuptuś

Karta to microSim.

3. Mroczny

Mroczny Weteran

Hmm.Ciężko powiedzieć po samych zdjęciach.2 gramy to może razem mają.Ten w większym worku wygląda jakby tam trochę pleśni było.Swojego palenia nikomu nie opierdzielam bo po 2 miesięcznym curringu jest tak lekkie że musiałbym wypchać cały worek żeby giecik był.Nie oplaca się i dlatego wolę sam skonsumować to co wychodowałem.Pozdro

1 person likes this.
  4. danyy235

danyy235 Kumaty

Dokładnie ,cięzko powiedziec ,najlepiej zważyć :)

2 people like this.
  5. Zenon#dyrdymaŁ

Zenon#dyrdymaŁ Błyskotlwy

Hahahaha hahahahaha ha kurwa no poplakalem się.... ojciec spal to a nie będziesz się wałków doszukiwał :)

6. marcopolo

marcopolo Weteran

Razem -prawdopodobnie bedzie 2g:niewiem:,a w tym mniejszym to napewno nie 1g,moze 0,5-0,6g-mimo wszystko smacznego:>

7. benger

benger Weteran

Gram to tak z 8-9 kulek zależy jak sort zbity i wysuszony, Na sto pro masz tam 1,5g z tych dwóch worków, może będzie 2g.

8. GoHan

GoHan Geniusz

Gdzie to kupiles?? Ale przypalowe woreczki haha kurwa

9. darek2831

darek2831 Tuptuś

W Niemczech, z tego 0,5 zrobiłem jointa/blanta pierwszegow życiu.. taki se wyszedł, nie mieliłem lekko porozrywałem, filter z okładki od podręcznika starego, gotowy czeka na wieczór, po 2 letniej przerwie ten zapaszek już prowokuje aby odpalić ;d Sorry za robienie smaka :>

10. koleszka84

koleszka84 Geniusz

Ale kurwa pakiety he he. Na wadze może być tyle. Na oko to na tyle nie wygląda. Może maczane w czymś i na wadze tyle jest

11. GoHan

GoHan Geniusz

No zeby nie jakis hemik ...

12. Zielarz Gepard.

Zielarz Gepard. Inspiracja

Coraz większą patola się pojawia ...

13. darek2831

darek2831 Tuptuś

O czym mówisz? :o

14. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Napisz w jakim landzie takie wałki kreca ;d

15. darek2831

darek2831 Tuptuś

Berlin, Görlitzer Park :)

16. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Zehner za paczke po prawej to jeszcze do przezycia, ale lepiej ogarnij sobie znajomego dostawce bo junki lubia dodawac proszku do prania ;d

17. darek2831

darek2831 Tuptuś

A wykrywacz dymów/ tremiczny działa na dym marihuany, tytoniu? Może ktoś się zna to odpowie, żeby mi nie zaczął pikać.

18. Ashley

Ashley Kobieta grower

załóż prezerwatywę na czujnik i możesz palić do woli - sprawdzone info ;d

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi