1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy ten nawóz jest dobry na Veg?

Dyskusja w dziale Nawozy i środki ochrony roślin rozpoczęta przez BrawoTy w dniu 12.02.2018

1. Siema Cześć
    Kupiłem ostatnio ten nawóz w ogrodniczym bo tego co chciałem nie było w sprzedaży. (Taka sama nazwa;drzewo:)I nie miałem wyboru innego kupić. I chciałem wiedzieć czy jest dobry na Veg I jak tak to jak z tym dawkowaniem

2. Ashley

Ashley Kobieta grower

Biohujusy są średnie moim zdaniem. Lepiej zainwestować w coś w Internecie.
    np. Biobizz (lepsze efekty przy stosowaniu zarówno ziemi jak i nawozów tej samej firmy). :)

--- Dodano ---

Kiedyś proponowali mi też tu na forum Biotabsy : https://www.growbox.pl/product-pol-1954-BioTabs-Tabletki-Indoor-1szt.html

ale jeszcze nie skorzystałam z tej propozycji więc się nie wypowiem na temat ich działania :)

3. Natasz

Natasz Inspiracja

bio tabsy sa najlepsze ale i najdrozsze:)

4. Ashley

Ashley Kobieta grower

ale czy nie warto zainwestować by czuć dumę przy żniwach? ;d

5. --- Dodano ---

[/COLOR]Dzięki za odpowiedź. Ale chciałbym wiedzieć czy ten nawóz się nada i czy ma dobre NPK? Nie mam dużo hajsu na nawozy

6. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Masz czas pisać banialuki poszukaj czasu na czytanie i znajdz chwilę na myślenie .Tyle .wiem wiem wymagam zbyt wiele .Takie czasy Tacy Ludzie .szybciej bym ci to znalazł na forum jest niż ci to teraz piszę >KLEISZ ?

1 person likes this.
  7. MrNice

MrNice Tuptuś

Natasz opowiedz coś o tych biotabsach. To zastępuje cały nawóz na weg? Ile tego się stosuje? Jak potem z flo?

8. Ashley

Ashley Kobieta grower

Bio Tabs starter pack za 200 zł z hakiem masz na całą uprawę i starcza Ci to na powiedzmy 10 roślin i nic innego nie musisz już lać. ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi