czy takie dwie szt. wystarczą na pcbox?

Kubuś900 29.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Coś chyba nie tak z tym linkiem?

2. Dokładnie ta:)

3. To nie jest warte nawet 5 zł .NIE KUPUJ nie nadaje się !

4. Problem taki że już mam takie, dlaczego tak uważasz?

5. Już,po problemie odesłałem je. W takim razie jakie żarówki byście polecali w cenie do 300zł?

6. Technik1

Technik1 Tuptuś

Spokojnie ci wystarczą. Oświetlą całego boksa na 100%
    Możesz tam sobie też wstawić figurkę ze szkła to ładnie ją podświetlą ;D

7. Piszesz o tych dwóch pierwszych czy o tej jednej drugiej?- wygląda na lepsza jakość

8. To może zapytam po prostu jaka byście polecali żarówkę/ki do roślin, wzrost+kwitnięcie. Na razie będą w pcbox później chciał bym doświetlać ten po za w słoneczne dni balkon+ żarówka/ki. Polećcie coś sensownego z led.

9. Pisze o wszystkich ! Co chcesz hodować ,ile roślin jaki metraż ?

10. Jedna roślinę, tylko chodzi mi o jakość żarówek w którą było by lepiej zainwestować?

11. Technik1

Technik1 Tuptuś

A do roślin to się nie nadają te co wcześniej pokazałeś ;)

12. Czyli ta druga była by oki? czy możesz podesłać/ podpowiedzieć coś lepszego w tej cenie? kompletnie sie na takich żarówkach nie znam a wiem że dużo jest badziewki w necie co nie nadaja sie do hodowli roslin.

13. Kup sobie lepiej naświetlacz led z aledrogo o ciepłej barwie i będzie ok 50-80W

14. jakiś przykład mógł byś podać? dziękuje :)

15. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Żadna żarówka tego typu się nie nada...nie dosyć że jest po prostu chujowa to nawet jeśli jakieś inne rośliny pod taką są w stanie urosnąć to i tak trzeba nią świecić z większej odległości...poza tym dwie takie zajmują pół pcboxa:) 2 sztuki Philips tornado 32w i karzeł spuchnie jak Oprah Winfrey na karku:)

https://www.nowazarowka.pl/philips-...MI1OvG6Zyp5wIVBOaaCh1uIwO2EAkYAyABEgIVFfD_BwE

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...