1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Czy przesuszenie mogło wpłynąć na moc?

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez Gardener w dniu 31.12.2018

1. Gardener

Gardener Tuptuś

Witam wszystkich! ;d Mam pewną zagwozdkę, otusz ostatnio paliłem swoje zioło. I znowu nie miałem żadnych efektów. Tylko lekka przymuła i coś jeszcze, ale nic poza tym. Od ostatniego razu mineły 3 tygodnie. Tolerancja powinna być raczej zbita. Nie wiem, czy to przez temat czy przeze mnie. Zastanawiam się czy może mieć z tym związek przesuszenie zioła. Parę miesięcy temu podczas pierwszych tygodni curringu wkradła się pleśń. Wyciełem wszystko co spleśniałe. Wentylacja nie dawała zbyt wiele a ja martwiłem się że to znów się rozrośnie. Dlatego postanowiłem włożyć do słoika pochłaniacz wilgoci (chlorek wapnia) w chusteczce. Po dobie jak się okazało, pochłaniacz dał radę. Pleśń całkowicie znikneła. Ale temat był po prostu zliofilizowany, strasznie suchy. Aby móc go w ogóle palić, musiałem go wczesniej nawilżyć. Robiłem to wkładając do słoiczka porcje suszu i skórki pomarańczy. Zadziałało, susz nawilżony i dodatkowo miał ładną cytrusową nutę. Ale jak się okazuje, nie działa dobrze (testowane 3 razy). Wcześniej przed problemem z pleśnią i eksperymentem z pochłaniaczem, kopało przyzwoicie. Czy przesuszenie zioła mogło wpłynąć na jego moc? Mam zamiar poeksperymentować z odmianami oraz sposobami przyjmowania. Np. herbatka z masłem konopnym. Może to coś da :( . Proszę o odpowiedż na pytanie. Będę wdzięczy.

2. Lanrete

Lanrete Banned

Zapal chusteczke jak klepie to znak ze wciągneła wszystko co najlepsze.

3. hehehe w tym czy poprzednim roku olałem jedna rosline i nie podlewałem (piłem albo robiłem coś równie pozytecznego) i rolina na zaawansowanym flo uschła znaczy mumia sie zrobiloa.

tzn wygladala jakby zyla sobie w doniczne ale jak sampla chcialem sciac okazalo sie ze sucha ze cochocho , wzielem roslinke i poprostu trach od ziemi ,ulamalem bo byla sucha jak pieprz a byla zajebista o ile pamietam ( bo robilem pozyteczne rzeczy) ale jakbym w sloiku pleche zobaczyl to znajac mnie opchnal bym komus kogo nie lubie bo bardzo atrakcyjnej cenie np ziobrze ;d

4. Gardener

Gardener Tuptuś

Trochę długo nie zaglądałem na forum ;d. A więc rozumiem z tego że bez względu na przesuszenie, zioło powinno działać przyzwoicie. Czyli problem tkwi raczej we mnie, a dokładnie mojej psychice. Z tym raczej muszę radzić sobie sam. Dzięki za odpowiedzi. Pozdro.

5. nie kazde ziolo tez tak samo klepie nie po to jest tyle gatonkow wyselekcjonowanych przez wieki by dzialalo tak samo ;d

6. Lanrete

Lanrete Banned

Psyhika to wazna sprawa, ziólko działa na psyhike albo koi albo kaleczy zależy jaki sort, sort czasami jest bez nawozów czasami z nawozami czasami pod lampkami a często jest chujowe cieszyć się przez łzy też można tak już jest ...

7. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

suszyłem wiele razy na wiór i to nie ma znaczenia chyba ze spalisz w wysokiej temperaturze

8. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

proponuje poczestowac kogos tym ziolem albo po prostu zajebac wiadro jak nie klepnie to juz nie ma bicia bo ja nie wiem jak bym sie przepalil i to wiadrami to nie ma opcji ze nic nie poczuje po kazdym kolejnym wiadrze :)
    ewentualnie zapal czujes ziolo moze cie klepnie
    oczywiscie istnieje mozliwosc ze to co ci wyroslo jest slabe moze nawet jebniete genetycznie i ma malo thc i tyle watpie ze masz az taka psychike ze substancje psychodeliczne na ciebie nie dzialaja

9. pozytyw

pozytyw Banned

kolego pleśń jebie wszystko, smak zapach i moc - jednak jak zioło odpowiednie to i tak powinno działać, jak nie to mocny haze i zaczniesz wołać matke po paleniu

nasiona marihuany, nasiona konopi