1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy nie narobilem sobie przypalu?

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez bradpitt w dniu 22.02.2018

1. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Ostatnio przez swoje zbytnie rozluźnienie <wodna><wodna> popełniłem sporą głupotę. Trymujac liście wrzuciłem je do jednego śmietnika z listem z moim adresem i nazwiskiem. Wszystko było w jednym worku. Jest szansa na przypal? Składać plantacje?

2. Racuch

Racuch Forumowy guru

niepekaj małolat w ZK zajma sie toba jak prawdziwym swiezakiem ;d
    swiruje oczywiscie nic niebedzie tak mysle :)

1 person likes this.
  3. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Toż to brzmi jak scenariusz filmu braci Coen alebeka

4. Gdybanie, zależy na kogo trafisz w sortowni, ale raczej nie dygałbym. Mnie nurtuje co innego, po co wyrzucasz przytopowce, najcenniejsze liście ?

3 people like this.
  5. GoHan

GoHan Moderator Moderator

E podejrzewam że jak by ktoś to na sortowni odkrył to albo już będą spleśniałe albo tak pogięte że wątpię żeby ktoś czaił czy to nie zwykły fikus ... albo co ... zresztą tam szybko taśmy idą hahaha ;)))

1 person likes this.
  6. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Odezwij sie do mnie przed wyrzuceniem nastepnych;d

1 person likes this.
  7. TSW

TSW Weteran

najlepszą role brada pitta możesz zobaczyc w dwunastu małpach a twoją na ustach typów co gmerają w śmieciach

1 person likes this.
  8. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Czemu najcenniejsze? Nie dociera do nich światło

9. mlynu345

mlynu345 Autorytet

mysle ze nikt nie ogarnie ze to sa liscie od marihuany, poza tym komu by sie chcialo bawic w to...

10. mattiv

mattiv Expert

w mojej miejscowości, pewien były policjant, alkoholik itp. poćwiartował swoją dupe, żulice, mieszkając w bloku na 4 piętrze, piłką do metalu, w łazience, po czym, rozniósł jej szczątki po wszystkich koszach na osiedlu............. nikt się nie kapnał na sortowni.....
    ps. duże miasto, duża sortownia w pełni zmechanizowana, luz, mała miejscowość mała firma, możliwe ręczne lub pół automatyczne rozdzielanie, więc ........ zawsze się może znależć nadgorliwiec

11. Al Bundy

Al Bundy Expert

Gdyby tych liści było jeszcze kilka kilogramów, to może jakiś śmieciarz by się tym zainteresował,
    bo wiem, że oni nierzadko grzebią w tych kontenerach i wyciągają co bardziej "interesujące fanty",
    ale Ty chyba nie wywaliłeś 120 - litrowego worka z tymi odpadami. Swoją drogą przydałaby się
    choć odrobina ostrożności.

1 person likes this.
  12. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Śmiem się niezgodzić. Oto dowód.[video]https://www.youtube.com/watch?v=HI65BggIYl0[/video]

1 person likes this.
  13. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Bardziej fight club :)

14. 2515

2515 Forumowy guru

Szkoda że wyrzucasz te przy topowe listki, na których znajduje się przecież żywica też. Takie liście dają najlepszy HIGH.

nasiona marihuany, nasiona konopi