1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy można palić liście marihuany ?

Dyskusja w dziale Kiedy ścinać rozpoczęta przez ZielonyTypek w dniu 20.05.2014

1. ZielonyTypek

ZielonyTypek Użytkownik

Czy można palić liście marihuany ??? Muszą być one dojżąłe czy coś czy można zawsze wziąść i palić?

2. jachcetylkomiećswoje

jachcetylkomiećswoje Forumowy guru

tylko te oszronione przy topach klepia w fazie weg jak zerwiesz to ni chuja żeby Cie klepło ...

3. loow

loow Inspiracja

niedotlenienie może tez klepnąć ;d

3 people like this.
  4. Witch

Witch Wiedza nadprzyrodzona

Wielkie liście wiatrakowe i te mniejsze co zostaną ci po trymowaniu szczytów nadają się do palenia, ale oczywiscie gorzej smakują i są o wiele słabsze od kwiatów. Takie na weg co ci teraz odpadna czy ususzysz nic nie klepną

5. uho667

uho667 Moderator Moderator

fuj palic liscie sam chlorofil smierdzi gryzie i wogole hehe nie polecam

6. Sensimila

Sensimila Wiedza nadprzyrodzona

jeśli chodzi o te oszronione to można palić, czasami spotyka się je w sztukach ;d na flo jak masz wiatrakowe to musiałbyś sporo ich spalić ale mocno drapią w gardło jak powiedzieli koledzy wyżej najyżej można ich użyć do palenia z wiadra ;d Jeśli nie posmakują Ci palone liście możesz z oszronionych zrobić hasz a z wiatrakowych makumbe albo budyń ;d

1 person likes this.
  7. Pawlak

Pawlak Forumowy guru

Ja zrobiłem z liści ciastka ale nie bardzo jakiś efekt czułem ;d

8. grinpis

grinpis Błyskotlwy

z wiatraków to najlepiej masło albo makumbe, bo napewno lepiej klepnie niz gdybys je spalił ;)

9. kryminal

kryminal Geniusz

możesz używac liście do mixa zamiast tytoniu ;)
    ja tak czasem dodaje i nie można narzekac ;d

10. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Wiatraki na miałówe do skrętów, te bliżej topów na wiadra, a te przytopowe można zostawić z topami.