Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć wszystko totalnie od początku?

Początkujący Farmer 25.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka, jestem totalnie zielony w uprawie, nie mam pojęcia na praktycznie nic, jedynie tam znam jakieś podstawy, mam nasionka i teraz pytanie co z nimi zrobić krok po kroku? aby wszystko wyrosło i no zadowoliło mnie

2. Wejść w pierwszą lepszą fotorelacje i zrobić to samo. Jak nie masz pojęcia jak to zrobić to najpierw się doucz i dopiero zaczynaj.

• Lubie to x 1
    • Nie lubie. x 1
  3. Dużo czytać,czytać i analizować...:)

4. 1. papierowy recznik (1-2 'listki')
    2. torebka plastikowa typu zip (albo jakakolwiek, tylko zeby ja zamknac szczelnie..)
    3. namoczyc papierowy recznik (najlepiej destylowana woda, ale zeby nie plywalo) - polozyc nasionko na mokry recznik, zlozyc pare razy , wlozyc do torebki i ja szczelnie zamknac..
    4. odlozyc gdzies gdzie jest troszke cieplej - np. na zasilacz, za TV, na PC
    5. nie ruchac przez jakies 48h - po tym czasie, jeslil nasionka nie sa jakies stare itp powinny wystartowac
    6. penceta przeniesc nasionka (ogonkiem co wyrosl w dol) do ziemi...
    7. wsadzic gdzies gdzie jest ciemno i cieplo, az sie roslinki wynurza i zaczna rosnac
    8. pod swiatlo
    9. to w co sie zaopatrz to cierpliwosc;];]

5. i jeszcze jesli operujesz w miare angielskim na jutubie jest mnostwo materialu nt. temat..
    PS jesli nasionka nie wykielkowaly - daj im wiecej czasu...
    pozdro Miras

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...