Czy lubisz mózg Szalonego Alchemika

Szalony Alchemik 26.07.2014

?

Czy lubisz mój mózg ?

Poll closed 02.08.2014.
  1. Tak

77.8%
  2. Nie

22.2%
  3. Tak

77.8%
  4. Nie

22.2%
  5. Tak

77.8%
  6. Nie

22.2%
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Szalony Alchemik

Szalony Alchemik Zagubiony

Z powodu roztaczającej sie dookoła mnie woni palonej wazeliny zakładam watek by nie zasmiecac czata.
    podziwiajcie & wyzywajcie

2. Oczywiscie najciekawszy forumowicz odpowiada na pytania ktore inni ignoruja za to my chwala :D

• Lubie to x 1
  3. LaceDone

LaceDone Użytkownik

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą wazeliną, być może przez tą godzinę.. xD

Co do pytania to nie wiem, nie jadłem twojego mózgu, ale Cię lubię (pomoc i udzielanie się w tematach) :D I wgl. sprawiasz wrażenie sympatycznego :P

4. Ja ciebie także lubię :* a nawet cie mam w znajomych. Ogólnie dobry ziom pomaga itd :)

• Lubie to x 1
  5. Nie ufajcie mu. Próbuje Wam wyprać mózgi tą gadką.

6. Legal

Legal Tuptuś

wszystko by było z tobą ok, bo sporo się udzielasz i pomagasz innym
    ale rozjebal mnie totalnie twoj temat o tym jak chciales swoją sperma zaplodnic żeńską roślinę hahaha beke z tego mam do dzisiaj,
    tak że po tamtym temacie wnioskuje że w glowce cos nie halo, ale cala reszta chyba jest ok, sam to zreszta musisz stwierdzić

• Lubie to x 4
  7. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

Jezus chrystus technik uprawy

8. One Man Hemp Army

One Man Hemp Army Błyskotlwy

Jesteś okey ziom, wiedze masz jesteś mądry i to mi sie podoba - tylko nie dawaj mi buziaków haha ;]

• Lubie to x 1
  9. Bebook

Bebook Błyskotlwy

10. Wujo

Wujo Gość

wszystko okej mozna z toba pogadac ale zacznij przybijac piatki a nie dawac buziaki to juz bedzie G.I.T ;]

• Lubie to x 1
  11. może poprostu jest ciepły :D. "bo co bo lubi w dupe?!" :D

12. mattiv

mattiv Błyskotlwy

13. Dla mnie jestes troszke dziwny czy lubie twoj mozg bez sensu pytanie nie wiem z czym one się wiąże napewno nie z uprawą konopi,po za tym jakiś forumowicz na górze napisał że chciałeś zapładniać rośline to już jest chore dla mnie powinieneś iść do lekarza przebadać się niektórzy nie mogą palić marihuany bo mają skłonności do chorób psychicznych myślę że zaliczasz się do tych osob. Pytanie odnośnie zbędnego tematu czy ty w ogóle masz mózg ?

14. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Ceniłem tą osobę do pewnego momentu ; )

15. którego :D?

16. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

Jak dla mnie git typ ktory jest chodzaca książka :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...