1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

anglia Czy jest ktoś na forum z UK ?

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez maladama w dniu 13.03.2013

1. maladama

maladama Wiedza nadprzyrodzona

czy jest ktos moze na forum z UK??

2. Ja jestem, co jest? ;p

3. maladama

maladama Wiedza nadprzyrodzona

a tak szukam bratniej duszy ;)

4. Stringer

Stringer Expert

odświeżam temat ;) z jakiego miasta jesteście ?

5. Breado

Breado Wiedza nadprzyrodzona

Jest ktoś z okolic Londynu ?

6. Stringer

Stringer Expert

ja czasem jeżdzę do Redditch niedaleko Birmingham :)

7. romanek30

romanek30 Tuptuś

South yorkshire :)

8. elo ja nadaje z coventry

--- Dodano ---

jestem tu nowy i poczatkujacy w temacie

9. leaf

leaf Forumowy guru

Ja tak na bani zapytam panie i panowie. Jak jest w uk pod względem jeżyka? Jesteście tam od dziecka czy od niedawna? Zamierzam wyskoczyć na naukę języka do Londynu i nie wiem czy to tak naprawdę łatwo się nauczyć angola przez miesiąć jeśli się siedzi tam.

10. Witch

Witch Wiedza nadprzyrodzona

Liverpool.. Powiem ci tak,jezeli kumasz troche angola, pojedziesz tam i bedziesz przebywał pomiedzy angolami i bedziesz z przymusu musiał kminic czy cos się odezwac ,pobudzic do myslenia swoje najbardziej szare komóry to dasz rade,wchodzi to w nawyk,a jesli do tego dochodzi jeszcze nauka tjwgl...Ogólnie to przecież my polacy kumaci jesteśmy ;)

11. elo jesli nie jestes wstydliwy to dasz rade najgorsze jest sie przelamac zeby nie bac sie gadac a wtedy juz z gorki

12. Też mieszkam w Liverpoolu, wcześniej mieszkałem niedaleko Londynu i w tych miejscach mówi się prawie różnymi językami. Jeśli masz podstawy i dobry słuch to sobie poradzisz :) jednak są miejsca i słowa czy nawet zwroty, do których żeby zrozumieć musisz pomieszkać kilkanaście miesięcy.

13. WujAs

WujAs Weteran

Mieszkam w Llandudno w wali tu juz wogole cuda z jezykiem i ich mieszankami :)

14. okurwieniec

okurwieniec Błyskotlwy

ja w bham od paru lat

15. szajbus

szajbus Inspiracja

Cambridge Vita!!! ;d

16. Witch

Ale wszędzie w każdym kraju przewaznie tak jest,nawet u nas w pl czy w pobliskich niemczech co rejon to inaczej gadają :)

17. Crune

Crune Stary wyjadacz

Jak ja słyszę brytyjski dialekt to mi się zwracać chce, nigdy nie odwiedze UK ;]

18. szajbus

szajbus Inspiracja

Bo tych angoli nie da sie słuchać az baniak boli po dłuższym czasie sluchania tego bełkotu ;d

19. Witch

Ja mam tak samo jak słysze niemieckie szprechanie,nienawidze tego języka.

20. WujAs

WujAs Weteran

Angole najwieksi Rasisci i najbardziej skurwiele leniwi :] to co i nich sadze ;d