Czy czujecie jakieś większe zmiany w swoim codziennym życiu ?

Adamus10 07.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Cześć,

Chciałbym zapytać czy po paleniu czy nawet innych skarbach natury czujecie, że wasze życie się zmienia ? Ja np po paleniu dostrzegam, że dużo rzeczy staje się już monotonne. Przestalem oglądać TV, ze znajomymi nie ma co gadać bo nikt nie chce wchodzić w głębsze tematy. Czasami czuje gdybym był jakiś po prostu „krejzi” zupełnie inny od otaczającej mnie rzeczywistości i ludzi. :D

2. v3nom

v3nom Użytkownik

odstaw gandę i sięgnij po psychotropy

3. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Może źle napisałem, ale chodzi mi dokładniej o to czy rozwijacie się „duchowo” paląc marihuanę ? czy przychodzą wam do głowy właśnie takie pomysły żeby pobyć trochę samemu ze sobą, pomedytować, zrobić coś szalonego, od czasu do czasu zjeść coś dobrego dla ciała, jakaś joga itp ?

4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie wkręcaj sobie że zioło ryje beret bo sobie to wkręcisz. Jak chcesz korzystać i to co napisałeś to są wkrętki to myśl że to super zioło i na wszystko pomaga :D:. Jak się źle czujesz to ogranicz albo nie pal wcale. Małe dawki thc wg literatury nie powinny szkodzić a wręcz pomagać,jak ktoś przegina to różnie się to może skończyć.Polecam waporyzacje,nie polecam bong lub wiader. Z klasycznych sposobów ja dopuszczam jointy ale po bongo czy bocianie moim znajomym włanczały się przykre stany,podejrzewam że za duże stężenie w zbyt krótkim czasie.
    Poza tym napisałeś paląc marihuanę ale nie sprecyzowałeś jaką bo susz to może być Sativa L tzw siewna a może też być Jack Herrer co pozamiata.

5. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Gdzie wspomniałem ze to jest złe dla mnie? :D chciałem zapytać czy ktoś ma podobne uczucia i doświadczenia ? Bo ja czuje ze sie rozwijam właśnie. Dla mnie zioło nie jest żeby sie zjarac z ziomkami itp tylko żeby właśnie trochę wyłączyć sie od tej rzeczywiści.

6. Asghaton

Asghaton Kumaty

Tak jak wyżej zostało napisane, po prostu sobie wkręcasz, ja nie odczuwam żadnego rozwinięcia "duchowego", nie mam ochoty medytować ani nic. No co poradzisz, autosugestia robi swoje :)

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Mi też nasunęło się do głowy to po tym po prostu że taki temat zamieściłeś. Również nie mam potrzeby medytacji itp. Swoją drogą jak już przy tym temacie jesteśmy to uważam że ludzie raczej się źle czują z powodu niedoborów witamin i minerałów a paleniem tylko sobie regulują równowagę. Dlatego polecam się zainteresować właśnie witaminami i minerałami. Sądzę również że w niedoborach żywieniowych łatwiej o ewentualne skutki uboczne thc ale z tym również idzie sobie poradzić przyjmując większe dawki cbd bo już to przetestowałem albo uzupełniając niedobory.:]

• Lubie to x 1
  8. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Dobra dobra :) to rozwinę temat, bo może ktoś miał podobnie, a warto dzielić się doświadczeniami :D. Chciałbym zmienić coś w swoim jak ja to widzę monotonnym życiu. Od małego miałem duzo podstawione pod nos. Nie narzekam, szanuje ze rodzicom udało sie zapewnić sobie i rodzinie finansowy spokój. Ale brakuje mi chyba samodzielności. Po marihuanie albo nawet na trzeźwo po spokojnym namyśle powstaje duzo pomysłów na dalsze życie ale ciagle z tylu głowy jest temat pieniędzy (a tak jak pisałem nie brakuje mi ich, nie potrzebuje nowych ubrań żeby dobrze wyglądać, nie muszę chodzić do najlepszych restauracji itp) na codzień zajmuje sie zawodowo graniem w piłkę której poświęciłem całe moje dzieciństwo aż do teraz.

9. TSW

TSW Błyskotlwy

która liga?

10. v3nom

v3nom Użytkownik

ganda nie rozwiąże problemów ani nie pomoże w autorealizacji, owszem - zmienia się postrzeganie świata, perspektywa na różne poglądy i dochodzą nowe pomysły ale jak jesteś pizdą i pytasz o takie rzeczy na publicznym forum to może faktycznie odstaw baczkę, chociażby na jakiś czas.
    zbyt dużo sobie wyobrażasz w związku z gandą...
    ech, i pomyśleć że kiedyś takie problemy rozwiązywała obowiązkowa służba wojskowa... japierdole

• HAHA XD x 1
  11. TSW

TSW Błyskotlwy

no bo koleżka nie sprecyzował hahah, jest zawodowym pilkarzem 3 ligi haha, starzy dają na wsio, więc jak tu sie nie zatracić w tym swoim pięknym kurwidołku

12. TSW

TSW Błyskotlwy

no bo koleżka nie sprecyzował hahah, jest zawodowym pilkarzem 3 ligi haha, starzy dają na wsio, więc jak tu sie nie zatracić w tym swoim pięknym kurwidołku

• Kocham to ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...