1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Czy boisz się zakochać ? Czym dla ciebie jest wolność ?

Dyskusja w dziale Kącik artysty rozpoczęta przez mr.nikt w dniu 16.02.2018

1. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Nie obawiaj się miłości . Nie bój się zakochać .
    Wolność jest czymś wspaniałym. Czujesz, że nie musisz nic, musisz jedynie żyć - inne rzeczy są zupełnie niepotrzebne. Liczy się wolność. Poczucie, gdzie nie czujesz zmartwień, nie czujesz strachu, nie czujesz nienawiści - nie czujesz nic. Nie masz żadnych obowiązków, nic Cię nie interesuje, skupiasz się jedynie na sobie. U mnie wolność gości jedynie nocą. Kiedy to wszyscy śpią a ja jedynie we własnym towarzystwie mogą rozwinąć odpowiedź na każde pytanie. Słuchając muzyki dalej zmieniam swoje poglądy. Szukam sensu bycia tu, chcę uciec od tego codziennego strachu. Piękne uczucie kiedy czuję, że mogę zrobić co chcę! Nikt mnie nie kontroluje, nie pilnuje, a najpiękniejsze - nie muszę się nikomu tłumaczyć.
    Co jeszcze mogę powiedzieć o sobie ?Szybko się wkurwiam. Kocham tylko osoby które na to zasłużyły. Tych osób jest niewiele. A rodzina? Rodzina nigdy mnie nie opuści, wiem to na pewno .Mnie nie opuści na pewno. Mogę ich TYLKO szanować. To i tak za wiele po tym co ja im dałem... , kocham i kochać będę. Zasłużyli na to. Choć nie wiem czy ja zasłużyłem, nie przestanę nigdy kochać ! Oni są tego warci... Mam zasady - i wolę się ich trzymać . To okrutne, ale umiem obwinić nawet własną matkę za to, że mnie urodziła. Kiedy muszę coś zrobić, a tak cholernie nie chcę, myślę ,, Jesteś kompletnym zerem, jesteś niczym, jesteś nikim! Wszystko tu dla Ciebie tylko z litości... Nigdy się nie liczyłeś . Pogódź się! Co ma być to będzie, Trudno. I tak za wiele się zdarzyło... " - OKROPNE.
    Jak zawsze ten sam czas to samo miejsce.
    Fuck is not an option . W próżni....
    ....dym

--- Dodano ---

Śmiech, żartowanie - zwykłe udawanie. Tak może się wydawać, że jestem szczęśliwy. Inni myślą, że tak nie jest. Okay,niech myślą jak chcą . Jednak wolałbym żeby nie mieszali rzeczywistości z ich przypuszczeniami. Jestem szczęśliwy - ich wymysł, jestem nieszczęśliwy - przykra prawda. Powinni cieszyć się życiem. Mam problemy - jak każdy, ale daję sobie radę. Przyzwyczaiłem się, ale to nie jest tak, że jeśli już nauczę się z tym żyć, nie znaczy, że po drodze nie cierpię. Cierpię za każdym razem. Tak w życiu jest. To jest definicja tego, że nic już mnie nie zdziwi, nic nie zrani mnie już tak bardzo jak nic już mnie tak nie zadowoli jak jej obecność. Wolę się wyluzować, to tak bardzo pozwala mi zapominać o tym wszystkim ! Dzięki tym wspaniałym ludziom...ludziom których kocham...
    Nie patrzmy na przyszłość, proszę. Zwróćmy uwagę na dziś, na tą chwilę. Odstawmy wszystkie zachcianki i niemoralne rzeczy. Ucieknijmy od rzeczywistości i pozbawmy się problemów. Uwierzmy w siebie, w nas - to wspólne życie. Nie zwracaj uwagi, ignoruj. Przede wszystkim obiecaj i... I tak po prostu niech Ci zależy inaczej . Inaczej nie umiem, inaczej nie mogę. Jeśli będzie najważniejsza, obiecaj, że będzie pierwsza i ostatnia. Tylko się postaraj, pokaż, że to na tym właśnie polega, że to ona tu mam jedyny sens... Inaczej? Inaczej... Nie umiem.
    ...umierasz z miłości.
    ...dym

--- Dodano ---

Śmiech, żartowanie - zwykłe udawanie. Tak może się wydawać, że jestem szczęśliwy. Inni myślą, że tak nie jest. Okay,niech myślą jak chcą . Jednak wolałbym żeby nie mieszali rzeczywistości z ich przypuszczeniami. Jestem szczęśliwy - ich wymysł, jestem nieszczęśliwy - przykra prawda. Powinni cieszyć się życiem. Mam problemy - jak każdy, ale daję sobie radę. Przyzwyczaiłem się, ale to nie jest tak, że jeśli już nauczę się z tym żyć, nie znaczy, że po drodze nie cierpię. Cierpię za każdym razem. Tak w życiu jest. To jest definicja tego, że nic już mnie nie zdziwi, nic nie zrani mnie już tak bardzo jak nic już mnie tak nie zadowoli jak jej obecność. Wolę się wyluzować, to tak bardzo pozwala mi zapominać o tym wszystkim ! Dzięki tym wspaniałym ludziom...ludziom których kocham...
    Nie patrzmy na przyszłość, proszę. Zwróćmy uwagę na dziś, na tą chwilę. Odstawmy wszystkie zachcianki i niemoralne rzeczy. Ucieknijmy od rzeczywistości i pozbawmy się problemów. Uwierzmy w siebie, w nas - to wspólne życie. Nie zwracaj uwagi, ignoruj. Przede wszystkim obiecaj i... I tak po prostu niech Ci zależy inaczej . Inaczej nie umiem, inaczej nie mogę. Jeśli będzie najważniejsza, obiecaj, że będzie pierwsza i ostatnia. Tylko się postaraj, pokaż, że to na tym właśnie polega, że to ona tu mam jedyny sens... Inaczej? Inaczej... Nie umiem.
    ...umierasz z miłości.
    ...dym

1 person likes this.
  2. 2515

2515 Forumowy guru

Kiedyś oglądam romanse i melodramaty......niema czegoś takiego jak miłość. To co nazywa sie miłością to nic innego jak przywiazanie, porządnie, puste szczeście .....

Każdy czegoś pragnie, kwestia tylko, czy po osiągnięciu celu, zatrzymujemy sie na tej prostej.

Wolność w szponach mamony..... w pogoni za lansem.
    Sam niewiem czym jest wolność .....każdy jest chyba niwolnikiem czegoś.

2 people like this.
  3. Gandalf.

Gandalf. Expert

A zapytam inaczej, trafiłeś na tą jedną jedyną czy na same suki że masz takie zdanie?

4. 2515

2515 Forumowy guru

Miałem dziś iść wcześniej spać, a ja dalej romans czytam.....

5. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

uciekać mi to jest temat nikogo

--- Dodano ---

Obojętność boli bardziej niż nienawiść .
    Nie musisz tak na mnie patrzeć . Tylko umieram , to nie jest zarazliwe . AL e dalej o miłości.
    Siedzę i coś mnie zabija, od środka czuję, że umieram. Z każdą myślą coraz bardziej czuję , coraz bardziej czuję, że mnie niszczy - miłość. Zimne dłonie, ciemno wokół. Co dalej? Co kurwa dalej mam robić? Zdaję sobie sprawę, że nigdy nie będzie dobrze. Nie, nie było, nie jest i nie będzie. Boję się... Boję się o Siebie, o nas, o przyszłość... Nie miej nadziei, spraw żeby ona stała się rzeczywistością i obiecaj, że zawsze będziesz ją kochać, że będzie najważniejsza, że za każdym razem zanim położysz się spać pomyślisz o niej . Obiecaj...Najbardziej podziwiam to iż mają tak cholernie najebane w życiu - dają sobie radę. Chodzą, śmieją się.
    Nie znoszę zatem gdy ktoś użala się nad sobą, myśli, że ma takie "mega" problemy...
    Jest parę osób którzy mają okrutny los,a mimo to cieszą się życiem. Nikt nie będzie tu wymieniać .Gdy jest mi źle i mam ochotę płakać, robię to. Nawet chwili się nie zastanawiam, wtedy czuję się lepiej.Bardzo często rozmyślam. Siedzę do późna słuchając muzyki. Lubię siedzieć po ciemku i słuchać jakiś piosenek z przesłaniem. Ostatnio bardzo często płaczę. Nie daję sobie rady. Mam parę celów w życiu. Wczoraj pierwszy raz na prawdę rozmyślałem co zrobić by było dobrze. Umierasz z miłości.
    ...dym

--- Dodano ---

Jak ? Myślisz że słowa ''kocham cię ""straciły wartość . Nie dla nikogo nie . Niestety nie. Teraz taki "prawdziwy" związek możemy nawet spotkać - u nastolatków . Dobrze zdają sobie sprawę z wypowiadania tych słów. "Kocham Cię" to na prawdę bardzo silne słowo. Warto czasem zastanowić się co mówimy.Oczywiście, że tak. Są to przecież normalni ludzie tak samo umieją obdarzyć miłością osób o płci przeciwnej. Zupełnie normalne. Jestem na tak.
    Sądzę, że są ludzie o na prawdę słabej psychice. Czasem nie dajemy sobie rady z niczym. Jednym słowem nie radzą sobie z życiem. Często jest tak, że decyzje podejmują pochopnie, pod wpływem presji i są nawet skłonni do popełnienia samobójstwa. Nie dziwię się takim ludziom.
    Dopiero pózna nocą , przy szczelnie zamkniętych drzwiach i oknach gryzą się z bólu .
    Umierasz z miłości .
    Jak zawsze ten sam czas to samo miejsce .
    ....dym

6. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

Gdyby miłość naprawdę istniała to byłoby fajnie. Niestety życie nie jest aż takie proste...

7. Romeo

Romeo Miłośnik konopi

Miłość to chemia wcześniej czy późnej każdy z nas ją dozna jest ona potrzebna do zycia jak tlen tak jak miłość do rodziny albo życia. Miłość można przyćmić uczucia kokaina wódka Speed i wiele innych substancji uszkadza mózg nieświadomym użytkownikom.
    Najgorsze co może być to zakochać się w kimś nie odpowiednim trzeba uważać co się robi łatwo kogoś rozkochac jak się jest wystarczająco blisko i można paść ofiarą z tego co zauważyłem 80% moich znajomych poznali swoją miłość w pracy ponieważ pracując razem wybudowali swój nowy związek w którym będą trwać razem wolni i szczęśliwy dlatego też odpowiedzialność uczciwość szacunek i zaufanie w związku jest bardzo ważne pozdrawiam.

8. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Uciekać mi stąd to temat nikogo.
    Samotność . Nikogo o nią nie wiń , ona przyszła od środka .Po co to wszystko? Po co jutrzejszy dzień na który nie jesteś gotowy Po co następny rok który zapowiada się bez miłości? Po co tu jesteś...Nikt nie wyobraża sobie życia bez miłości . Taki brak sił, taki brak szacunku... Taki brak zdania na temat tego czy chciałem tu zaistnieć. Bez miłości żyjesz jedynie aby dowiedzieć się jak dzień miał wyglądać. I jak? Tak samo beznadziejnie jak poprzedni, jak wiele poprzednich.... Jesteś tchórzem.
    Cholernym tchórzem który umie tylko i wyłącznie wyładować złość słowami wystukując jakieś litery na jebanej klawiaturze. Płaczę..., płaczę za to jaki jestem, płaczę bo to jest smutne, straszne, okropne. Pomóż! Dobij, obraź... Zamknij rozdział życia raz na zawsze! Mówiąc dosłownie. Na zawsze! Jestem nikim. Nie mów, że jest inaczej. Mój pobyt tu to zupełna pomyłka. Zabij się dopóki nie masz dla kogo żyć! Zabij się... Chciałeś zasmakować życia?Zasmakuj śmierci , śmierć sama przyjdzie. Twoje marzenie się spełni. Oni nawet nie wiedzą, że nie ma marzeń bez miłości. Myślą, że jest dobrze. To najlepszy czas aby zrobić im niespodziankę. Proszę! Ja odejdę spragniony, spełniony... Po prostu życie ich przerasta. Jestem tchórzem. Jestem nikim. Nie pomagaj, nie płacz, pogódź się. To moja decyzja, nie wymysł losu. I popatrz, że tak zaplanował Bóg. On zaplanował, że ja zaplanuje i tak się stanie.Sprawił przyjemność, a każda drobna rzecz była wymówką, aby przecież mocniej żyć...
    Nie każdemu podoba się moja arogancja . Żyć nie żałować sobie niczego . Żyć bez miłości?bez uczuć?
    Jeśli będziesz się skupiać na tym, co już w życiu masz - będziesz mieć coraz więcej. Jeśli będziesz się skupiać na tym, czego nie masz - nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.Kochać.Nie kocha się na chwilę lecz na całe życie. Zakochałem się, zależało mi, pokochałem. Różnie między nami jest AL e pomimo tego, że jest mi ciężko nie przestanę kochać.Wiem, że to odpowiednia osoba.Miłość ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu.W życiu dla mnie jest ważne to, aby nie zejść na złą drogę, aby trzymać się zasad i nie dać sobie namieszać w głowie. W moim życiu jest kilka najważniejszych osób którzy dają mi siłę i dzięki nim jeszcze tu jestem.
    Jesteś i ....
    Umierasz z miłości .
    ....dym

--- Dodano ---

Nikt nie kazał wam wypowiadać się w moim temacie.Nikt pisze dla siebie.

9. Romeo

Romeo Miłośnik konopi

Niema co się łamać trzeba byc twardym sam kilka razy się zakochałem niestety bez wzajemności aż w końcu poznałem tą jedną myślę że za 5lat zapomnisz o niej ;) musisz się przemeczyć i poszukać koleżanek.

10. Racuch

Racuch Forumowy guru

Najwazniejsze to zyc tak, zeby nikt nie płakał przez ciebie :)

1 person likes this.
  11. mattiv

mattiv Expert

..kiedyś, dawnno temu, też się zakochałem, dałbym sobie wtedy rękę za nią uciąć, i co? - nie miałbym teraz kurwa ręki!

4 people like this.
  12. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

AL e wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?Czy wiecie Nikt mnie nie rozumie, nikt tutaj nie potrafi mnie wesprzeć. AL e nie obchodzą mnie oni. Ja też swoje przeszedłem i zapewne jeszcze dwa razy tyle przejdę. Pewne chwile zostaną w mojej psychice. Najlepiej zamknąć się w pokoju i nie wychodzić. Jak? Najbezpieczniej....
    a tak na prawdę nikt z nich nie wie , ile przeżyłem , w ilu sytuacjach musiałem dać sobie radę sam , bo nie miałem nikogo kto by pomógł , nikogo kto byłby przy mnie w najtrudniejszych chwilach . Nie wielu osobom pozwalam się poznawać , tylko dlatego że przestałem ufać ludziom , bo życie dojebało mnie wielokrotnie i wiele razy pokazało , że ludzie to kurwy , które żerują na ludzkim nieszczęściu , niepowodzeniu . Podobno przychodzi moment w życiu każdego , w którym potrzebujemy się wygadać . Ja nie mam takich momentów od dawna . Nauczyłem się zachowywać ból w sobie , by nikt nie zobaczył tego , jak słaby wewnątrz jestem tak na prawdę .A on każdego dnia daje nam siłę by znieść nowy ból i cierpienie....
    ....dym

13. uho667

uho667 Moderator Moderator

no jasne kurwa skoro nikt cie nie zna to jak ktos ma ciebie znac i cie wspierac z daleka zapierdalasz na chorusa ktory ma blizne na psychice , jak sam nie powiesz co ci tak porylo osobowosc to nikt i nic ci nie pomoze no chyba ze mam zaczac wrozyc z fusow to wiesz nie musi byc 100% trafione heeh pozdro dla szczerbatych

14. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Nie bierz wszystkiego do głowy.To tylko fikcja nie do końca fikcja .AL e mimo to większość to zabawa słowna.Która ma na celu uświadomić nie świadomym .Najważniejsze nie brać wszystkiego do głowy.Nie brać do głowy i szukać szczęścia być szczęśliwym . Najlepiej mnie zbanować bo przez forum ostatnio nie mogę posprzątać chałupy ....
    Nie jestem jakimś chorym pojebem .To tylko zabawa słowna ma na celu uświadamiać nieświadomych.wiem wiem powtarzam siem
    https://youtu.be/ZdSS2vv9khE

15. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Ja się też nie raz zakochałam.. Heh, w sumie nie miała bym już trzech rąk.
    Przykre.
    Ale ta jedna stracona ręka zabolała wybitnie mocno, jak głazem w głowę, szok, dramat i niedowieżanie.
    Potem już nigdy nie odzyska się tej niczym nie umorusanej wiary w drugiego człowieka.
    A może jeszcze odzyskam. Może kiedyś ktoś sprawi, że uwierzę.

Amen.

2 people like this.
  16. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Prosiłbym o nieśmiecenie tematu.Miałem pisać o miłości teraz nikt nie wie o czym piszę.
    W razie kolejnych wpisów obudzę Gandalfa , pałę wielka w garści trzyma poradzi sobie z wami.
    dziękuje do widzenia smacznego proszę widzicie jakie to proste można można .Wystarczy być miłym .A życie stanie się prostsze . Chcecie zmian to zacznijcie od siebie.AL e nie w moim psychicznym kąciku literackim dla lunatyków.
    Proszę nie brać wszystkiego do siebie i nie daj bo.e do głowy.Dogłębne czytanie prowadzi do halucynacji i nie trzymania moczu.

17. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Bo wy sie kochac nie umiecie...

18. 2515

2515 Forumowy guru

Bo to nie była miłość jak w przeminęło z wiatrem..... i dlatego głowę chyba też straciłeś.

Wolność to coś innego..... można ja odczuć, gdy na przykład uda się wyzwolić z uzależnienia czy z opresji.

To zależy w jakim kontekście padają.

Ta jedyna/jedyny w dłuższej perspektywie czasowej, może okazać się jedynie chwilową znajomością, a suka/chuj może utworzyć stały związek pełen "miłości".

Last edited: 17.02.2018
  19. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Oczywiście, nikt nie jest idealny a już szczególnie nie ja...Wydaje mi się, że nie. Chyba, że kocha, albo porzuci bo ta osoba stała się dla niego już mniej ważna .Moje serce zawsze mówi , że zawsze można spróbować. A rozum żeby jednak nie komplikować sobie życia i wszystko było takie poukładane. Wolę słuchać serca przynajmniej będę wiedział, że po coś żyje.Wystarczy zacząć cieszyć się z życia. Potem reszta z łatwością przyjdzie. Trzeba chcieć... Trzeba chcieć żyć.
    .... większa połowa... Muszę żyć bo tak mi jest dane. Ja nic nie poradzę, nikt nic mi na to nic nie poradzi. Jeśli już jestem wykorzystam to, choćby resztkami sił. Na co dzień śmieję się, mam zajebistą rodzinę i ogólnie to ok. Najbardziej jednak lubię noc. Wtedy wszystko wydaje się takie zupełnie inne, wtedy czuję, że nic nie muszę, że nie mam obowiązków, że Ci wszyscy ludzie nie są mi potrzebni, to, że nie muszę się nikomu tłumaczyć - to jest najpiękniejszy w nocy. Ta beztroska wolność. Czasem sobie rozmyślam - "muszę", są rzeczy od których nie ucieknę, muszę coś zrobić, nie chcę, ale mi karzą? Cóż, jak to mówią "takie" życie...
    Jeśli chodzi o ludzi... trzeba szybko się przekonać komu ufać... Każdy ma okres w życiu kiedy jest źle, kiedy wali się życie . Ja na szczęście już mam pewność komu mogę ufać i na kogo mogę liczyć. Jeszcze jednej rzeczy się przekonam, a będzie ok. Wtedy poznam się w 100% na ludziach.
    Współczucie z mojej strony? Nie umiem współczuć. Życie jest jakie jest i takim musisz go wziąć. Pasowałoby się tego w końcu nauczyć... Ja już się nauczyłem
    Musisz niestety przyzwyczaić się do rzeczywistości i żyć w świecie w którym przyszło mi żyć. Przede wszystkim aby w każdym dniu działo się coś ciekawego. Uwierz , że będzie dobrze. Choć raz zaufać losowi...A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się - zapomną. Nie łudźmy się, Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc... Ludzie tak lubią wyżyć się na innych bo nie wiedzą już zupełnie jak myśleć, żeby w głowie pojawił się rozsądek... Nie potrafią uciec od rzeczywistości...Oddając naszą całą duszę miłości zapominamy o innych, już nie myślimy racjonalnie. Często potem tego po prostu żałujemy. Można oddać się miłości, starać się, kochać z całych sił, ale nie zapominać o tym jaka jest rzeczywistość, że miłość jest ważna, ale nie najważniejsza. Najlepiej kochać całym serem. Jeśli na prawdę kochamy to i to wystarczy, aby pokazać drugiej osobie jak bardzo nam na niej zależy, to w pełni powinno wystarczyć aby być szczerym, uczciwym.Zasmakować życia........................

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi