Czy Blue Mystic się nada?

Gardener 31.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam. Zamierzam na wiosnę robić hodowlę indoor. Teraz na razie szukam fajnej odmiany. Co myślicie o niej? https://www.swiat-konopi.pl/blue-mystic.html Czy jeden plant nada się do boksu 0,09m2 ? :]

A tak żeby nie zakładać nowego tematu. Po za indorem zamierzam jeszcze coś na out posadzić. Myślałem o jakiejś sativie. Więc wybrałem Easy Sativę. https://www.swiat-konopi.pl/easy-sativa.html W ile ok. tygodni dochodzi? A tak poza tym to na tej stronie w opisie doczytałem się że czas kwitnienia wynosi 7-8 tygodni. To dotyczy chyba tylko kwitnienia? A do czasu od nasiona do zbiorów trzeba jeszcze wegetację doliczyć? Pytam bo chciałbym posadzić sezonową sativę ale mam termin do którego musi zniknąć. :drzewo:

2. Ryjek

Ryjek Użytkownik

jeśli pokierowałeś się wzmianką w opisie na stronie z pestkami, że ta odmiana jest dyskretna w zapachu to nie jest to prawdą..
    miałem ich kilkadziesiąt i każda jebała, a niektóre to o wiele mocniej niż np. og kushe czy białe ruski.
    weź lepiej sobie tą od royal queen seeds, bo z tymi auto od Nirvany różnie bywa.. raz wziąłem dziesięć, to siedem plantów było chujowych..

A odnośnie Twojego pytania, tak trzeba doliczyć jeszcze wegetację i często producenci piszą, że dojdzie przykładowo w 60 dni kwitnienia, to dochodzi u nas w ~70 lub więcej.
    Zawsze lepiej się nastawić na te tydzień, półtora dłużej

• Lubie to x 1
  3. Fubar

Fubar Zagubiony

J/w śmierdoliła. Chłyt martetingowy

4. Jeśli chodzi o zapach to on mi nie przeszkadza. Wybrałem Mystica bo to niska indyjka która ma coś z Blueberry. Chciałem się tylko dopytać czy jeden plant zmieści się w boksie 0.09m2. :]
    A mógł byś mi jeszcze dopisać ile trwa weg Easy Sativy?

5. Fubar

Fubar Zagubiony

Co ma sie nie zmieścić, kwestia treningu. Weg trwa w indoor tyle ile mu ustalisz czasu :D

• Lubie to x 1
  6. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Easy sativa zakwitnie jak się dzień skróci. Podobno w sierpniu ale różnie to bywa.

• Lubie to x 1
  7. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

sezonówki puszczaj od początku na 12/12 one wcześniej jak po 3-5 tyg nie zakwitna tylko zadbaj o godne warunki

8. Ok. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. ;]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...