czy automaty można klonować

ted 09.01.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ted

ted

Witam przeglądałem wątki na forum i nie znalazłem odpowiedzi czy roślinki z af(automaty)można klonować

2. Cóz czytałem juz wiele opowiesci ze nie da sie klonować automatów , z czym oczywiscie sie nie zgadzam .
    Przez ostatni rok testowania klonowania automatow w tym wypadku jedynie jednej odmiany czyli WW okazała sie powodzeniem .
    Nasiona kupione 2 lata temu pochodzily od greenhause .

• Lubie to x 1
  3. ted

ted

a nie wiesz jak będzie z ak passions af femizowane no bo właśnie już kupiłem ziara a nie mam zbyt dużego budżetu

4. spruboj i przekonaj sie sam , nie mialem wiec nie moge sie wypowiedzieć. A jesli ty masz to spruboj, mozesz sprobowac na wodzie , lub tez z wykozystaniem roznego rodzaju preparatow w tym wypadku polecam clonex .
    Na wodziie okres moze być od 7 do 21 dni ale caly czas potrzeboje naswietlanie 20/4 i duzo wilgoci .
    Za pomoca clonex-a klony ukorzeniaja sie od 7 do 14 dni rowniez przy 20/4 i duzej wilgoci .
    najlepiej zamknac je w jakims plastykowym pojemniku przez to wilgoc sie utrzyma a ze by pomoc mozesz spryskiwać co pare godzin woda .
    Jesli ci sie ukorzenia to bedziesz mogl sie wypowiedzieć ale zrob kilka klonow nie jeden :P
    Pozdrawiam

Last edited: 10.01.2013
  5. Według mnie się nie da klonować automatów,kwitną w każdym systemie naświetlania, wiec nie urosły by a zaczeły od razu kwitnąć.Lepszym rozwiązaniem będzie zakup jakichś pestek,i zrobienie kolejnego pokolenia.

6. w stosunku co do moich badan, podwazaja one twoja wypowiedz, jak i teorie ze nie da sie klonować automatow.
    Rownież podwazaja teze e skoro klon to taki sam.
    Gdyz przy 8 pokoleniu klonow wogole nie przypominaja matki.
    I tłumacze sobie to ze skoro miała 60% sativy a 40% indyjki to po przeż okres ewolucji geny indyjki przejaly paleczke .
    I masz racje ze automaty kwitna w kazdym systemie naswietlania tyle ze jaak zobaczysz na nature to regi rowniez.
    Ale nie w tym rzecz .
    Jak zobaczysz przywszystkich pestkach automatow producent zaleca naswietlanie 20/4 i jest to spowodowane tylko tym by opoznić okres kwitniecia a zarazem pozwolić roslince maksymalny wzrost.

pozdrawiam

Last edited: 11.01.2013
  7. a ja zrobie probe na sweet skunk auto i na northen light auto bo mam po 4szt w 20tym dniu i dam znac jaki bedzie wynik tej proby.
    bywajcie w pokoju Bracia

8. ChatBot

ChatBot Tuptuś

idąc dalej Twoim tokiem rozumowania jak dasz mniej godzin światła to szybciej Ci doją dziewczyny AF. dobrze Cię rozumiem?

9. v3nom

v3nom Użytkownik

chyba tak.
    mimo iż klonowanie AF wg mnie nie ma sensu bo klon jest w tym samym wieku co matka.
    więc skoro matka zaczęła kwitnąć w 20 dniu a klona pobrałeś w 15 to po ukorzenieniu masz ok. 10 dni na rozpoczęcie kwitnienia więc jak ta roślina ma urosnąć ?
    chyba że azotan i pestki ale to raczej mija się z celem..

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. klony automatow

,
  2. klonowanie automatów

,
  3. klonowanie automatów marihuany

,
  4. klonowanie automata,
  5. Klon z af,