1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

czechy Czechy: Ostrava, Cieszyn Czeski i okolice. co gdzie i jak z tematem?

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez ZjaranyRasta w dniu 14.07.2017

1. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Sklep zaraz na przeciwo wejscia do parku drzwi rownolegle do ulicy sklep po prawej stronie po lewej masz "park" taki przy rzece (idac od polskiej strony)

2. Tak jest, starsza Polka przed wejściem a dalej za nią skośnooki do którego mnie pokierowała... też lipa... najgorsze, że nie znam rejonów to bym gdzieś indziej uderzył w okolicy...

3. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Dokladnie tak o ten sklep mi chodzi
    Dziwne ze nie maja bylem 2 razy to zawsze namawial mnie zebym kupil wiecej
    A pytales jak bylo duzo ludzi lub byl btokolwiek ? Bo oni tego nie lubia zauwazylem ja zawsze podchodze jak jest pusto cicho mowie co chce i wychodze jak by nigdy nic

4. "ProrokX485X, post: 452836, member: 15916"]Dokladnie tak o ten sklep mi chodzi
    Dziwne ze nie maja bylem 2 razy to zawsze namawial mnie zebym kupil wiecej
    A pytales jak bylo duzo ludzi lub byl btokolwiek ? Bo oni tego nie lubia zauwazylem ja zawsze podchodze jak jest pusto cicho mowie co chce i wychodze jak by nigdy nic[/QUOTE]
    Wlasnie tak postąpiłem, wbiłem jak nikogo nie było, dziwne bo jak wszedłem do następnego sklepu to pokazał kolo, że w sklepie z którego wyszedłem jest dobrze lecznie podbijałem ponownie bo raz popowiedział, że nie ma. Może dziś podbije jeszcze raz bo ciśnienie wzrasta...

5. Ktoś może chciałby się wybrać do Czech ze mną... bo coś mi nie chcą sprzedać nic :/

6. W końcu skośnooki sam zaprosił... można ? się k***a pytam... za 5.01 125 w przyzwoitej więc cenie nie ma co narzekać i tupie też w normie.
    więc... dziękuję Prorok X485X za zainteresowanie i pomoc... 5 ;d

7. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Spoko spoko
    Chociaz doszly mnie sluchy ze na czechach teraz przypal czy to prawda nie wiem ale lepiej badz czujny

nasiona marihuany, nasiona konopi