1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Counter Strike 1.6 ~ gra ktoś?

Dyskusja w dziale Gry i zabawy rozpoczęta przez W0lNY w dniu 21.03.2018

1. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

Siemanko
    Czy ktoś z obecnych forumowiczów lubi sobie pograć w poczciwego CS'ka 1.6 ?
    Grałem w CS GO ale nie zaiskrzyło między nami. Byłby ktoś chętny wspólnie sobie pograć?

2. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Ja tylko czasem w cs-go pykam, najlepiej idzie po dobrym blancie. Potwierdzone info ;d

3. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

Ja nie potwierdzam ://
    Niestety wtedy mam tak powolne ruchy że nikogo nie umiem trafić hahaha

--- Dodano ---

W 2013 na forum był konkurs związany z cs 1.6 fajnie by bylo znowu pojedynkować się i wygrywac pestki ;dD

4. PanBadura

PanBadura Weteran

Ja na CS-GO zmarnowałem ponad 1200h najdalej wbiłem Suprima. Gra jest nie warta MARNOWANIA na nią czasu. Strasznie toxyczna gra, pełna czitów i bardzo niekoleżeńskich zachowań. Wcześniej grałem w 1.6 i 1.5 łącznie jakieś 12 lat. Z perspektywy czasu jest to okropnie zmarnowany czas przeze mnie. Ale nie powiem że nieraz spale sobie bongo, odpalam cs 1.6 mapkę d2 i puszczam na siebie 12 botów na easy i idzie ich powybijać nieraz wszystkich :)

5. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Cieżko teraz z 1.6, kiedyś się grało :) Teraz gdy mam już jakiś ogarnięty sprzęcik pykam w cs:go prawie 2000 h robi swoje. Tak jak @PanBadura wspomniał dużo nieprzyjemnych osób i zamiast się zrelaksować można się nieźle wkurwi*. Najlepiej grać z ziomkami a już bajka to w 10 się zebrać i jechać meczyk na dowolnej mapce ;d

6. Natasz

Natasz Inspiracja

Cs 1.6 miałem 5k godzin w CS go mam 3k godzin od jakiegoś roku niegram bo wkurwiłem się jak na betowaniu meczy przejebalem skiny warte 900 ojro

7. v3nom

v3nom Weteran

a co powiecie na to, że grałem w cs'a w czasach gdzie był jeszcze betą do half-life'a ? :]

potem pamiętna wersja 1.3 gdzie można było napisać prosty skrypt pod prawy button myszy i skakać jak pojeb w stylu bunnyhop (błąd gry przy umiejętnym wykorzystaniu), wersja 1.4 wyeliminowała problem i nie po skoku postać na ułamek sekundy się zatrzymywała, jakby zwalniała.
    pisałem konfigi sobie i kolegom, strukturę pliku .cfg oraz znaczeń wszystkich komend miałem w małym palcu, ech kurwa co za piękne czasy... :)

teraz szkoda mi odpalać ale czasem zastanawia mnie czy jeszcze bym potrafił.
    kiedyś dawałem radę, serio :)

8. Natasz

Natasz Inspiracja

Kurwa ale mi pieknie przypomniales DZIECINSTWO !! czas configow to ja pamietam zajebiscie!!!!:)

9. PanBadura

PanBadura Weteran

No ja zaczynałem od 1.3 w kafejkach się grało z koleżkami. Raz nas z takiej kafejki wyrzucili bo za bardzo pizdę darliśmy xD

10. Moonweed

Moonweed Użytkownik

U mnie w małym mieście było 10 kompów w kafejce i w wakacje było czasami czekanie w kolejce - i każdy na łączu LAN, 5v5 w cs 1.5 albo 1.6 (zależnie od tego, co chciał grać najstarszy ;d), więc każdy monitor musiał zasłaniać/przestawiać, żeby nikt nie podglądał haha
    Dobre czasy ^^

Ja aktualnie czasami pykam w csgo, powiedzmy 1 meczyk dziennie dla chillotu (ważne żeby się za bardzo na tej grze nie koncentrować, a grać bardziej 4fun, bo inaczej psychiatryk za 5 lat gwarantowany ;d). Mówię to z doświadczenia, bo przegrałem blisko 6k godzin w samo csgo. Aktualnie supreme, ale ranga mm to żaden wyznacznik - dobrze gram, ale nie jestem NEO ^^

nasiona marihuany, nasiona konopi