Coś nie tak-proszę o ocenę

RastaMann 11.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Siemka,poradzcie mi co jest nie tak-niższa indika ciemne liście i końcówki liści brązowe. Ciemne to podejrzewam że nadmiar azotu ale dalej nie wiem nic więcej. Sativa jaśniejsza ale nowe liście też ciemne są,końcówki liści tak jak w indice i na 1 liściu jakieś brązowe kropki. Czy przeginałem z odżywkami ? Lać już samą wodę ? Myślałem jeszcze czy boostera użyć ale nie mam doświadczenia i nie wiem co robić. Używałem co 2 podlanie advanced nutrients micro grow bloom,na weg 1-2 ml,na flo od 3-4 ml. Ph zakładam ok bo nawozy regulowały a jak lałem wodę to regulowałem sam,temp 28 st wilgotność 35-50.

up21.jpg

up22.jpg

up23.jpg

up24.jpg

up25.jpg

2. No po końcach lisci widac ze jest troche przenawożony, a jednoczesnie chyba niedobory magnezu/wapnia sa. Mozliwe ze wapn/magnez zostal przyblokowany przez duze ilosci potasu albo po prostu bylo ich malo. Dawales dolomit do ziemi przed sadzeniem ?

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

W mojej fotorelacji opisałem też problem,ziomuś mi tam napisał że głodna ta amnesia. Nie dawałem dolomitu ale mam ziemię z grow shopu i tam chyba jest trochę dolomitu.

4. Gdyby byla glodna (czegos wiecej niz Mg/Ca) to by koncowki lisci nie były spalone. Rob jak uwazasz.

5. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Jak byś mógł to wejdz w moją fr-kolega mi wrzucił tabelki z niedoborami,to tak wygląda jak z tabelki. No ale pewny i tak 100% nie jestem,tej amnesii podam kilka razy pod rząd ten micro,grow,bloom i zobaczymy co się stanie. Narazie wczoraj dostały 1 raz i chyba te przebarwienia na liściach (nie chodzi o końcówki) się poprawiły trochę. Lałem ten micro,gro,bloom co 2 podlanie,producent zaleca do każdego więc jak ta amnesia większa to może więcej potrzebuje no ale nie wiem no,ja amator jestem więc wymądrzać się nie będę.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...