[ COB 2x150W ] [ 0.64m2 ] [ Grand Daddy Black, WR x BB, Gorilla, GSC, Critical+ ]

TSW 23.05.2019

[ COB 2x150W ] [ 0.64m2 ] [ Grand Daddy Black, WR x BB, Gorilla, GSC, Critical+ ] 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. TSW

TSW Błyskotlwy

Witam. :roluje:

Nasiona: 2 x Grand Daddy Black, 2 x Girls Scout Cookies, Gorilla, White Russian x Bruce Banner (Gnomes Seeds), Critical + (Dinafem),
    Nawozy: Bio Tabs,
    Ziemia: Biobiz Ligh Mix / All Mix, 70 / 30 %
    Doniczki: 6 x 11 L
    Box: 80 x 80 x 200 cm,
    Oświetlenie: 2 panele 150 W, Clu048,
    Wentylacja: out - 12x12 pc, in pasywny, mieszający - 14x14 pc, na flo kupię filtr i jakiś wentylator,

Siewki poszły pod lampy 04.05 dzisiaj zaczął sie 19 dzień, reszta na zdjęciach:

Po przesadzeniu:

Wczoraj zrobiłem fim, przynajmniej taki miałem zamiar, na jednej siadł topping,

Dzisiaj dostały sama wodę, roślinka w lewym dolnym rogu jakaś jaśniejsza nie wiem czemu.

Na tą chwilę to tyle, pozdro :wodna:

• Lubie to x 10
    • Kocham to ! x 1
  2. TSW

TSW Błyskotlwy

UP :wodna:

Dzisiaj wypada 25 dzień, na razie idzie chyba ok? Dwa planty coś w chuja lecą jeden @gsc przystopował bo przelałem i @bruce banner x wr strasznie mały i krępy. Wczoraj dostały samą wodę. Na jednym @ grand daddy prasnąłem lst. Reszta na fotach ( fotki wczorajsze)

@critical dinafem /najdorodniejszy/

przelane @gsc

@bruce x wr

@ grand daddy#1 coś go zaczyna pobierać widocznie all mix robi swoje i popala, drugi grann daddy idzie

@ grand daddy #2

@ grand daddy #2 (jedyny plant na którym da sie robić lst

@gorilla

'małe' @gsc przed i po toppingu

poza jednym przelanym @gsc u wszystkich plantów korzenie wyłażą spodem na zajebanie, jakies pomysły dlaczego?, moze po przesadzeniu za dlugo mialy zbyt sucho i korzenie przerosły doniczke?

dla porównania fotka z dziś

Na razie tyle, w sobote zapodaje na flo, następny up jak coś porośnie, sugestie i komentarze mile widziane, pozdro :v:

• Lubie to x 5
  3. pozytyw

pozytyw Użytkownik

subscribe
    ładnie leci, pozdro

4. Asghaton

Asghaton Kumaty

No ładnie się system korzeni rozwinął :) Będę obserwował

5. wiesz ze ludzie na takiej powierzchni uzywaja hps250W a ty wladowales 300W led :P daj im dychnac troszke ;)

6. benger

benger Użytkownik

Cały zestaw masz biotabs? lecisz wg instrukcji czy poswojemu ? ile tabsów wbiłeś i jakich do in czy do out & in?
    toś musiał mocno zalać więcej pewnie niż 1 litr skoro to jedenastki, po za tym spoko leci 3mam kciuki

7. pozytyw

pozytyw Użytkownik

ta a on chce jeszcze potencjometrem kręcić...

8. TSW

TSW Błyskotlwy

mam wszystko oprócz silicium i herbaty, dawkowane wg instrukcji z tym ze jedna dostala wiecej mikoryzy bo mierzyłem większą łyżeczką, dwa tabsy , wodę dostają ok 0.7 l co 3 dni

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Naaaajs

10. TSW

TSW Błyskotlwy

Dziś mija 30 dnień roślinek, wczoraj przełączyłem na 12/12. Warunki bez zmian na razie idzie sama woda. Miedzy czasie zrobiłem przemeblowanie.

Zdjecie przed i po przesadzeniu.

i po kolei

beuce banner x wr

gwoli śmieszności przyznam się, że tydzień świeciłem 16/8 bo coś się samo ponaciskało

sugestię, porady jak zawsze mile widziane haha, pozdro:v:

• Lubie to x 2
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Koko dżambo i do przodu.

12. TSW

TSW Błyskotlwy

UP:wodna:

To tak, planty już dwa tyg na 12/12 część już pokazała preflowery. Warunki bez zmian, w te upały temp raz przekroczyła 30 C więc jest ok. Panele dałem pod sam sufit, międzyczasie siadło lst, hst, parę razy fryzjer. Na razie podlewam samą wodą. Dwie GSC poszły do szklarni, słabo szły więc szkoda zeby zajmowały miejsce. Może jedna wróci do boxa zobaczymy. Fotki od 05.06 do dzisiaj w miare chronlogicznie:

05.06

09.06

13.06

14.06

15.06

16.06

Na dziś tyle, pozdrawiam :wodna:

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  13. TSW

TSW Błyskotlwy

W boksie bez zmian. Planty rosna, wszystkie ładnie zakwitły. Gorzej z roślinami wyniesionymi na spota. Z dwóch GSC przetrwała jedna, druga załatwili ślimacy.

Foto:wodna:

Fotki ze spota [sory za jakość, ale tam przypał]

Na dziś to tyle, pozdro :wodna:

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 2
    • WOW ! x 2
  14. Miś Ted

Miś Ted Użytkownik

Przy tej ilości światła to by nawet moja mama zakwitła tak elegancko :D Trochę Cię poniosło z Watami aczkolwiek to tylko na plus dla trawy. Z tym, że mogłeś to włożyć do 3x takiego boxa z 3x wiekszą ilością roślin (i zebrać 3x tyle? ;>) Tak czy owak kto biednemu zabroni zyc bogato... ;p Krzaki na 5+ niedługo się ładne grube pały porobią i będzie miazga.
    Zawsze sie zastanawiałem czemu ludzie mając na chacie kilkanaście plantów pod lampą, wynoszą jednego gdzieś na przypałowy spot robiąc sobie przy tym w chuj przypału (napisał typ, któremu kryminalna przerwała uprawę xD ). Mogłeś na out jebnąć z 20 klonów a tak to prócz srania w gacie nie widzę profitów, a jak Cie jebną na jednym krzaku z outa to masz wjazd na chate i co wtedy? ;p Skończysz jak miś Ted przez swoją zachłanność hahah

• Lubie to x 1
  15. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Nie wiem jaki masz plan na grow ? czy spontan ale samo się nie zrobi :) , masz narzędzia by wyciągnąć tu max , nie znam genów i możliwości nasion ( w praktyce) . Podsadź niższe , poodsłaniaj odrosty pilnuj by nie przesuszyć i powodzenia ! Piękne rosliny :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...