Co za kurwa... Uwaga Przypał!

hokes 22.10.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. hokes

hokes Banned Zbanowany

Witam.
    Jest forum o nazwie haszysz.com i jest tam taka jedna kurwa moderator (Policjant) O nazwie Naplam In The Morning, on robił fotorelacje mmh... i później zrobił OpenSeeds, i rozdawał nasiona niby oryginalnego Super silver haze, ja z moim bratem doszyliśmy do wniosku że to świetna okazja żeby mieć oryginalnego ssh i sie zgłosiliśmy, podaliśmy mu adres i po jakimś czasie przyszły do nas nasiona, zaczeliśmy je kiełkować i jeszcze inne nasiona , razem mieliśmy na chacie 12 roślin (sadzonek) Aż tu któregoś dnia pukanie do drzwi, ja otwieram a tu policja, wchodzą bez pytania mówiąc że mają nakaz przeszukania. I znaleźli rośliny i pare gramów palenia.
    Tylko my dwaj , ja z moim bratem wiedzieliśmy o naszych roślinach, nikt więcej. Zapachu to na 100% nikt nie wyczuł bo mieszkamy w domu i używamy filtrów węglowych, a po za tym to sadzonki miały 6-8 dni.
    Jesteśmy na 100% pewni że to sprawka tej kurwy Napalma.
    Ty kurwo cwelu npalmie pierdolony, życze ci kurwo żebyś zdechła, A twojej matce życie żeby zachorowało kurwisko na rak za to że urodziła taką kurwe jak ty!!!

• Lubie to x 8
  2. myśle że temat powinien zostać wyróżniony przynajmniej na jakiś czas pewnie nie jesteście sami którym wpadli na chatę... a to że wpadli to tylko z waszej głupoty bo kto mądry podaje swój adres... :gniew:

3. uho667

uho667 Moderator Staff Member

4. Evidox

Evidox Zagubiony

Dobrze że to forum wybrałem :banan:

5. hokes

hokes Banned Zbanowany

To nie forum jest przypałowe, tylko kurwy które sie na nim znajdują. Bo na forum są i ludzie i są i kurwy.

• Lubie to x 1
  6. Uagder

Uagder Użytkownik

Współczuję, są osoby które pomogą w takich sytuacjach i są w stanie zmniejszyć wymiar kary jak i zająć się tą sprawą żeby wyszło jak najlepiej.
    Poszukaj na facebooku i internecie to znajdziesz, sam nie korzystałem więc nie będę linkował.
    Na # już kiedyś był podobny przypadek wcześniej jak dobrze pamiętam.
    Albo zostałeś sprzedany przez tego typa albo sam jest smerfem

Taka rada dla innych:
    -nie podawajcie adresu w którym uprawiacie (najlepiej adres kolegi,paczkomat inny,..)
    -nie podawajcie swojego numeru telefonu [jakiś stary numer albo inny] (na email też przychodzi kod odbioru w przypadku paczkomatów)

resztę warto przeczytać tutaj: https://forum.nasionakonopi.pl/393,bezpieczenstwo/15309,indoor-bezpieczenstwo.html#post174621 / https://forum.nasionakonopi.pl/426,forum-ogolne/34028,policja-vs-wieksze-plantacje.html

Teraz pewnie na forum zauważymy znaczny przypływ nowych ludzi z # do nas na forum, uważajcie bo mogą razem z nimi pojawić się też takie sprzedajne kurwy.

• Lubie to x 4
  7. hwdphwdphwdp

• Lubie to x 1
  8. hokes

hokes Banned Zbanowany

Już wcześniej razem z bratem przyjmowaliśmy nasiona z openseed, i zawsze podawliśmy adres kolegi i przypału nie było. Ale ten Napalm In The Morning robił fotorelacje i w dodatku jest moderatorem, więc postanowiłem że będzie bezpiecznie zamówić na swój adres (robił fotorelacje i jest modratorem, i to mnie przekonało) . Skąd mogliśmy wiedzieć że to policyja kurwa. Aż żyć sie nie chce.
    A tu macie link do Fotorelacji tego jebanego śmiecia: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127501-Napalm-Growblog-1-meter-HPS-LED
    Jebać kurwe!!!

9. Alibaba

Alibaba Tuptuś

Nie wiedziałem że takim laikom on takie geny wysyła

10. Zrobiłeś rozgłos w tej sprawie na tamtym forum? Założyłeś jakiś temat?

Czy inne obdarowane osoby tez miały jakiś przypał?

11. hokes

hokes Banned Zbanowany

Oczywiście że tak, ale zaraz po tym jak go założyłem to temat został usunięty, pewnie przez tą kurwe napalma.

12. Alibaba

Alibaba Tuptuś

jaki Twoj nick tam z foruma, to już chyba nie jest tajemnicą?

13. Bush

Bush Zagubiony

Daj linka do tego os~a

14. GoHan

GoHan Użytkownik

a to sprawdzone info ? , gdzie kupowaliście sprzęt ?

15. felipe

felipe Tuptuś

tak na haszu rozwiazuja problemy xD na pewno cie zaraz zbanuja jeszcze xD tak tam jest od kiedy wladze trzyma klika kolezkow, jesli ktos sadzi ze cos tam moze to jest w grubym bledzie, te ich konkursy to tez sciema do kwadratu, z kazdego sklepu dostaja po kilka stowek co miesiac a ludziom rzucaja ochlapy, dzielac reszte miedzy siebie, gdy wydaje sie tobie, ze mozesz cos wygrac przykladowo w fotce miesiaca nie jako startujacy a jako glosujacy to jesli nie masz fotorelacji to zapomnij ze ciebie "wylosuja", to nie slowa rzucane na wiatr, wystarczy wejsc w konkurs i sie przekonac samemu kto byl "losowany" i czy ma fotorelacje czy ni, a to tylko poczatek gory lodowej ich przewalow xD pzdr dla naiwnych

• Lubie to x 1
  16. redisTUO

redisTUO Zagubiony

Slabo, ze robisz wir nie majac pewnosci czy to pies.

17. GoHan

GoHan Użytkownik

dokładnie , pierdolenie ...

18. hokes

hokes Banned Zbanowany

To że ten Napalm jest policjantem, to nie wiem, nie wiem czy ma pistolet, odznake, kajdanki itp, ale pewność mam 100% że to ten huj jest sprawcą tej całej tragedii, Policjantem może nie jest, ale kontakty z policją na pewno ma.
    Sprzęt do uprawy kupiliśmy kilka lat temu, nasiona zamawialiśmy na paczkomaty, zapachu nic a nic nie było czuć. Nikomu nic nie mówiliśmy, nikomu nawet jednego grama nie sprzedaliśmy co wyklucza rozjebanie sie przez kogoś na policji.
    Dopiero skusiła nas chęć posiadania oryginalnego haze'a, a on jest moderatorem, w dodatku prowadził fotorelacje, więc myśleliśmy że to bezpieczne.
    Ja pierdole, Aż nie chce sie żyć.

19. Alibaba

Alibaba Tuptuś

Ale pierdolisz farmazony, w kwietniu się pytałeś jeszcze jak się sadzi, a teraz że niby wysłał Ci geny ssh 90' pestek których było niewiele, takiemu noobowi jak ty, idź że wypierdalaj stąd.

20. hokes

hokes Banned Zbanowany

No i masz racje, pytałem sie o uprawe outdoor bo mało w tym temacie sie znam.
    A tu konto mam do zadawania pytań.
    A na tamtym forum miałem konto i zakładałem fotorelacje , bo wolałem tamte forum,.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. pan pestka przypał

,
  2. Forum haszysz przypał

,
  3. przypał za 3 nasiona

,