co z kiełkiem af ?

BELMONDO 19.04.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. witam
    czy po wykiełkowaniu automata moge go wrzucić od razu do głównej donicy czy bawić się w jakieś kubeczki i przesadzanie?
    No i czy takiego kiełka wsadzić w ciemnie/parapet czy od razu pod lampy?

2. W0lNY

W0lNY Użytkownik

3. wiele już czytałem i wciąż nurtuje mnie to pytanie

4. mattiv

mattiv Błyskotlwy

chyba komiksów, bo wszystko o co pytasz było wałkowane po 100 razy, poza tym dział dla początkujących, a póżniej za uprawe
    ps. zakładaj dalej tak tematy to szynko bana załapiesz

5. Sezon się zaczyna, teraz co chwila będą zakładać tematy jak kiełkować... japierdole

6. przepraszam że w każdym temacie znajduje się mądrzejszy od innego i z konkretnych informacji wychodzi zlepek gównoburzy
    nie znalazłem tematu w którym ludzie nie "pożerają" się która racja jest mośniejsza od drugiej

7. Zamiast pisać cokolwiek innego można to chłopakowi szybko wytłumaczyć... :P Automaty potrzebują dobrej wegetacji, czyli do miesiąca muszą mieć jak najlepsze warunki jeśli chcesz mieć coś sensownego, więc dużo osób ładuje kiełek od razu do głównej donicy po to by przesadzenie nie spowolniło wzrostu rośliny i by się nie stresowała. Ja praktykuje od razu do docelowej.

Na auto trochę wcześnie. Ja mam teraz 4 kilkudniowe, ale idą przymrozki i ogólnie pogoda lipa będzie. Na szczęscie są pod szkłem i butelkami. Może dadzą radę. pzdr

• Lubie to x 1
  8. prosto i rzetelnie
    tego właśnie potrzebowałem
    dzieki i z fartem mordo

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...