Co w ogródku w 2020?

żółty_monsterek 11.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Nie, ja miałem od @panpestka.pl o plonie się nie wypowiem bo to była 1 uprawa indoor sporo zjebałem i za szybko ściąłem, bo herma się w boxie pojawiła więc miałem tego chyba coś koło 5g. Ale palenie 1klasa z 5 plantów auto napewno na sezon wleci + 1 sezon zobaczymy czy dojdzie:]

2. Tez miałem auto mazara i fajna roślinka orzyjemna w uprawie plon dorodny. Ale moc. Slabiutkie te boby mi wyszły a miały elegancko jednak hybryda pół na pół z rudymliskiem to nie to. Trzeba gieta spalić żeby coś poczuć. Ale Indica i mnie interesuje bardziej lubię ten relaks czy ciężki łeb

3. No ogólnie to typowe odniany na nas klimat z tego co widzę, choć co do tego producenta. Miałem z 4 lata temu od nich automaty amnezji z 5pestek wyszły 4, a kiełkowalnosc u mnie to zwykle 100 procent. Po za tym miały być duże i rosły 3 miechy, a miałem po 40g z jednego na out. I każda roślinka inna była, jak by geny jeszcze nie były dobrze wyselekcjonowane. Ale tylko raz z bulka miałem pestki i te mogą być dobre odmiany. Ciekawy ten Northern Passion 2.

4. A Donice jak myślicie dadzą rade 100l ?

5. felipe

felipe Tuptuś

jesli early skunk 2.0 jest tak samo szybki jak early skunk to nie polecam, bo u mnie w pazdzierniku ledwo co topy zaczal budowac, northern passion 2.0 polecam, bo mialem

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...