Co w ogródku w 2020?

żółty_monsterek 11.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemanko. Jak w temacie co tam planujecie w tym sezonie sadzić? Co już macie, co planujecie dokupić?
    U mnie:
    -Standardowe planty na out od DP (shaman, passion,durban,hollands hope)
    -Jorges Diamond od DP z którego nie widziałem jeszcze żadnej fotorelki więc zobaczymy czy się nada
    -Maroc,Purple Maroc,Easy sativa,Red Purps od Femele Seeds
    -Northem light fast version od @panpestka.pl z open seeda
    -Critical od Rqs
    -Sweat Betty od Ggs'a
    -Sporo automatów oraz nasionek wyciągniętych z palenia

• Lubie to x 2
  2. Chciałbym jeszcze dokupić serious 6 i Early Pearl :]

3. felipe

felipe Tuptuś

early pearl u mnie na 51' mial ciezko z dojsciem, a z serious 6 nie bylem zadowolony wzgledem dzialania ( w sensie ze np durban byl o wiele lepszy w dzialaniu, w kategorii sativa). easy sative tez bym odpuscil bo mi 2 lata temu doszla w listopadzie, moze takie feno, ale w takim razie FS niech sie z nia pierdola na cyce, nie bede ryzykowal, zwlaszcza ze taka sobie w dzialaniu xD
    mi sprawdza sie purple maroc, co roku jest z zegarkiem w reku na 1 tydzien padziernika gotowy, sprobuje tez pierwszy raz red purps bo widzialem pozytywne opijnie
    aa no i klasyk Passion, ktorego bede mial juz nie pamietam ktory raz na outdoor

nad automatami sie zastanawiam, chcialbym cos od DP ale drogie

podsumowujac: purple maroc (juz mam), red purps, passion i jakies automaty (prawdopodbnie od dp jak uciulam kasy).

Last edited: 11.01.2020
  4. Technik1

Technik1 Tuptuś

@felipe teraz mozna wszystko kupic tanio u 2seeds.pl bo maja promke -40% na wszystkie pestki każdego producenta

• Lubie to x 1
  5. Technik1

Technik1 Tuptuś

PS. to nie jest reklama jak tych botów jakby co xd

• Lubie to x 1
    • WOW ! x 1
  6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Dobrze wiedzieć bo fr dobiega końca a pestek nima jeszcze:)

• Lubie to x 1
  7. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Uważaj tylko bo skończysz jak stary farmer i moze

8. W jakim sensie? Milicja mnie odwiedzi, czy gówno wychoduje?

9. Jaka faza jest po nim?

10. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Widac że jesteś młody. Lepiej daj z siebie wszystko z kilkoma plantami. Nieprzekraczającej kilku sztuk plantacji. Oczywiście nikt nie namawia do produkcji śmiercionosnych narkotyków. Masz czas zima dopiero idzie do nas poczytaj że zrozumieniem poczytaj na fotorelacje pod słonkiem są na nich ciekawe patenty które napewno pomogą wyhodować ci potężne zdrowe konopie. Powodzenia i nikomu sie nie chwal.

• Lubie to x 2
  11. Taki mam plan 3 spoty 2 sezonowe i jeden na auto. Siedzę na tym forum od 3 lat i czytam dalej każdy temat, wiadomo wiedzy nigdy mało. Zobaczymy jak out wyjdzie ( to będzie mój 2 out wcześniej same auto robiłem). Powodzenia i z fartem.

• Lubie to x 1
  12. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Ciekawe projekty przejrzyj są naprawdę pouczajace. Czytaj oglądaj ucz się baw się i nikomu sie nie wychylaj.....

• Lubie to x 3
  13. Ja tylko automaty. W dzisiejszych czasach przeciez palenie z automatow jest tak samo dobre jak z sezonów, a dodatkowo pewne ze dojdą na 100%.

• Lubie to x 1
    Last edited: 13.01.2020
  14. no nie powiedział bym ;] Sezon a automat to całkiem inna bajka jak dla mnie, ja automaty konsumuję w dzień bo faza nie jest tak powalająca ,sezony zostawiam sobie na wieczór jak wiem ze mam wolne ;] kanapa, buch, i bujam w obłokach hehe

15. Uchylisz rąbka tajemnicy jakie automaty sadzisz? Sam szukam czegoś ciekawego jak na razie mam zkittelz'a i stare warry z f2seeds (te regularne).

16. U mnie jak sezony to tylko passion 1 (dp) i caramel od sweet seeds ogólnie bardziej idę w automaty ze względu na pogodę pod koniec sezony. Gorąco polecam auto amnezia haze od Royal queen seeds bo ta odmiana w zeszłym roku mnie zaskoczyła i były kozackie plony. Na ten rok już zakupiłem do tego jeszcze z royala mam AK auto, withe widow XXL (df) i gorilla glue auto. Jakie wy automaty preferujecie na dwór?

• Lubie to x 1
  17. Ja w tym roku lecę napewno ze zkittlez'em miałem w boxie i palenie naprawdę kozackie wyszło, do tego mam kilka northem light'ów, kilka blue mammoth, i kilka white widow xxl.

18. Zkittlez ten z Fast Buds? Duży plon jest z niego? Może też wezmę kilka pestek. Szukam czegoś nowego co da duży plon. W zeszłym roku z jednej amniezi haze auto uciułałem po 150g z płatna dlatego z automatów jest moim faworytem. Była mocna ale ja jestem raczej miłośnikiem Indica z dodatkiem cbd i szukam czegoś tendesen jeno z automatycznym kwitnieniem. Znacie coś takiego co jest godne polecenia

19. Napisze to z czego bylem zadowolony:
    - Auto Jack Herer, nie znam bredera
    - Shot Adrenaline Auto z Samsara
    - White Widow x Amnesia z GGS
    - Auto Mazar z DP - dobra indyjka, na dodatek urosł potwór

ps. ten Zkittlez to wyszla indyja czy sativa ?

20. Taka bardziej sativka. Faza taka do śmiania się i gadania dobra. Ale też relaksująca trochę, nie było problemów ze wstaniem i zrobieniem czegoś

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. jakie nasiona sezonowe na out 2020

,
  2. sadzenie konopi

,
  3. sadzenie konopi w ogródku

Loading...