1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Co to jest

Dyskusja w dziale Psychodeliki rozpoczęta przez Zygdryf19981 w dniu 06.09.2017

1. Tak jak w tytule co to jest panowie za okaz ;d

2. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

napewno nie lysica. widuje takie grzyby ale bym ich nie zjadl.... daj znac jak loty;d
    tylko zalatw sobie dawce na watrobe zanim zjesz;d

3. BraciSięNieTraci

BraciSięNieTraci Dyskutant

dopuki nie spróbujesz sie nie dowiesz. ;) halucypry jak nic

1 person likes this.
  4. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

5. Gandalf.

Gandalf. Expert

6. Fubar

Fubar Wiedza nadprzyrodzona

Czernidlak błyszczący

1 person likes this.
  7. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

w sumie powoli sie sezon zaczyna nie... trzeba by ruszyc czwarty rok z rzedu i jak zwykle pewnie nic nie znalezc;d

8. Może wkoncu coś upolujesz,powodzenia ;d

--- Dodano ---

Czyli nadają sie do kosza dobrze rozumiem? ;d

9. Gandalf.

Gandalf. Expert

Tak chyba ze na cmentarz chcesz sie bujnac ;d

10. To na taki dill nie idę, lecą do kosza a wy panowie polujecie na grzybki? Jak tak to jak wam idzie ;d

11. No w górach mysle ze byś troche tego nazbieral, a jaki jest koszt strzykawki z zarodnikami łysiczki? ;d

12. Gandalf.

Gandalf. Expert

Ja lada dzien dwa i ide z koszykiem zbierac ;d:
    Licze na conajmiej rekkamowke

13. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Na łysice jeszcze wcześnie koniec września najwczesniej sie pojawiają ( mam na mysli rejony małopolski i podkarpacia )

14. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

nie prosciej kupic jakies zarodki i sb hodowac?

15. Mroczny

Mroczny Weteran

Witam.Mój epizod w życiu z łysiczkami uważam dawno za zakończony jakieś 15 lat temu.Z tego względu iż mieszkam w rejonie niegdyś obfitym w te magiczne grzybki przez 5 zezonów zjadło się trochę tego.W tamtym roku kolega poprosił mnie żebym nazbierał mu trochę grzybków bo chciałby sprubować.Pojechaliśmy i co ?Łaząc po łączkach na których jeszcze kilkanaście lat temu potrafiłem zebrać w ciągu 3 godzin koło 500 grzybów zebrałem 70.Jaki z tego morał.Spoty zdewastowane co rocznym nieumiejętnym wyrywaniem grzybków wraz z grzybnią.Pamiętajmy o tym wybierając się na śmiechojeby pstrykamy nóżkę tuż nad ziemią bez wyrywania życiodajnej grzybni.Tyle w tym temacie.
    Pozdrawiam Mroczny.;d

2 people like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi