Co to jest hybryda

lopur 11.12.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. lopur

lopur Banned Zbanowany

Tak sie zastanawiam, czy odmiana której producent podaje że jest to w 80% indica i 20% sativa , to jest to hybryda?
    Czy tylko hybrydami nazywamy odmiany które są 50% indica / 50% sativa ?

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Krzyzowka:rastaman:

3. Stary Zgreed

Stary Zgreed Użytkownik

W biologii krzyżówka i hybryda to to samo...każdą roślina mającą geny dwóch gatunków to krzyżówka-hybryda... jeśli tych gatunków było więcej to polihybryda.

• Lubie to x 1
  4. ChatBot

ChatBot Tuptuś

5. lopur

lopur Banned Zbanowany

To dlaczego ludzie nazywają takie odmiany jak white widow, super skunk, czy blueberry nazywają je indica??, przecież one nie są w 100% indijkami, mają w sobie troche genów satiwy.?

6. ChatBot

ChatBot Tuptuś

bo mają przewagę indi i po spaleniu przeważa ta faza

7. lopur

lopur Banned Zbanowany

Ale w końcu przecież są to hybrydy, to powinne być nazywane hybrydami.
    Niektóre satiwy mają działanie jak indica i nikt ich nie nazywa indykami.
    To jak to w końcu jest???

8. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Hybryda jest to polaczenie dwoch odmian, zawsze silniejsze geny przewazaja, nie zawsze jednak czuc ta wieksza czesc genow :) zdarza sie tak ze sativa dziala jak indyjka ale to nie tylko na odmiane nalezy patrzec, przedewszystkim samopoczucie, nastawienie, towarzystwo, pora dnia, otoczenie, duzy wplyw na dzialanie maja wlasnie niby malo istotne kwestie, pozdro :)

9. lopur

lopur Banned Zbanowany

No to taka amnesia haze gdzie producent podaje że jest to w 80% sativa i w 20% indica i jak ktoś mnie zapyta co pale to mam odpowiedzieć że hybryde czy sative?

10. Zenon#dyrdymaŁ

Zenon#dyrdymaŁ Tuptuś

Powiedz ze palisz głupa :amen:

• Lubie to x 2
  11. Lubię Matme

Lubię Matme Tuptuś

To że palisz amnesia haze oznacza że palisz amnesia haze, a jak nie wiesz o co chodzi to poczytaj o podstawach a nie śmietnik robisz :google:

12. uho667

uho667 Moderator Staff Member

hybrida jest jak jest pol na pol ,jak wieksza czesc jest sativa to sativa, a jak wieksza czesc indyjki to indyjka wiec hybrida jest gdzies pomiedzy sativka a indyjka

• Lubie to x 2
  13. ChatBot

ChatBot Tuptuś

będzie hybryda! teraz już ciężko znaleźć 100% indi lub 100% sati, większość to hybrydy o przewadze jednego lub drugiego, teraz w sklepach masz crossy crossów crossów, ale jak coś ma dużą przewagę np sati to mówi się na to potocznie sati... kurwa rozumiesz w końcu czy nie? miałem już nie reagować na Twoje posty ale nie mogłem wytrzymać :sciana: haha
    a spróbuj mi dać minusa to obiecuję że ani jednego posta Twojego nie odpuszczę :)

wiesz co to w ogóle hybryda? przeczytałeś zawartość linków do wiki i słownika? czy po prostu odruchowo zajebałeś minus? [​IMG]

14. ChatBot

ChatBot Tuptuś

a weś ty spujsz na sfoje posty i na moje bo hyba jesteź mało spostszegafczy haha
    80% Twoich to OFFTOPIC!

15. uho667

uho667 Moderator Staff Member

hybryda to polaczeniu sativy i indki , jak jest hybrida ktora ma wiecej cech indyjki to jest to hybryda o dominujaca indyjka a jak jest wiekszy procent sativy to masz hybride z dominujaca cecha sativy ,zawsze hybrida moze byc zbalansowana
    a skad ty bedziesz wiedzial co palisz dopiero jak sie dowiesz co tak naprawde posadziles ale wtedy tez trzeba miec pewne zrodlo ,

ale raczej nie szukalbym dokladnego info co jarasz jak sadzisz odmiany z dupy firm dutch ,roqal itd bo oni zapewne sami nie wiedza co juz maja w swoich genach jak poszli na tak wielka skale i duzej ilosci ich nasion sami nie robia ale dobrze ze sa banki co wiedza co robia nie robia na skale duza i mozna od nich wyrwac koty odpowiednio opisane ,

eu market to chuj tu kazdy ma wszystko nawet jak nie ma , co innego usa tak jak ktos pierdnie ze ma to i to zaraz go stare wygi przepytaja skad ma kto mu dal jak zdobyli zaraz go pociskna tak bylo z green housem np kilka lat temu i wieloma innymi firmami

wystarczajaca , bo skoro to hybryda to musi byc to mix sativy i indyjki ,a pozniej ile czego ma to juz zalezy od tego co z takiego crosa wyjdzie i wtedy sa hybrydy z przewaga tej cechy lub drugiej

• Lubie to x 4
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...