1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Co robić - brak celu

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez Nowy Amator w dniu 06.04.2018

1. Witajcie. Od pewnego (już dość długiego czasu) mam pewien problem. Brak mi zajęcia, wstaje rano i zastanawiam się co by tu porobić przez cały dzień (mam dużo wolnego czasu) i nic fajnego nie przychodzi mi do głowy. Wiadomo odwiedziny ziomków, rodziny itp ale nie chodzi mi o to. Brakuje mi czegoś takiego, że wstaje i chce działać, chce coś robić, coś budować. Myślałem o jakimś własnym "biznesie" który mnie pochłonie i będę chciał go rozwijać (w każdej wolnej minucie), jednak wybrać odpowiednią dla siebie kategorie bez wiedzy w temacie jest trochę ciężkie. Po prostu szukam czegoś co pochłonie mnie jak nasze hobby. Nie chodzi o zarabianie pieniędzy jednak w pewnym sensie one są potwierdzeniem wartości tego co robię (wtedy czuje się lepiej, że robię coś wartościowego dla innych). Ma ktoś z was może podobny problem? Albo mieliście? Jeśli tak to powiedzcie w czym wy odnaleźliście swój ratunek. Dzięki za każda wskazówkę, wypowiedz w temacie. :Peace:

2. fakejust

fakejust Inspiracja

idz do pracy, a kasa Ci da motywacje na ''działanie''

3. Cały problem w tym, że strasznie denerwuje mnie praca dla kogoś i wole budować coś swojego. Lubię ten proces, kocham go nawet. Jak widzę, że coś rośnie za sprawą moich dwóch dłoni :)

4. fakejust

fakejust Inspiracja

mam tak samo, uwierz.. chcialbym w domu siedziec a zeby kasa leciala codziennie :-) ale tak sie nie da niestety ( da sie ale dla niewielu ) trzeba zyc jak jest i przebolec te kilka godzin w pracy ;) przebolec jak przebolec.. ale jak sie znajdzie fajna prace to ten czas leci jak miazga ;) wiec ziomek szukaj dobrej pracy, co ci sie bedzie w niej podobac a juz bedziesz mial zajecia na pół dnia, i to fajnego :) a dodatkowo kase :)

5. fotokot

fotokot Dyskutant

Jak ja bym chciał mieć takie problemy w życiu... Jak masz za dużo wolnego czasu to idź pomóc w schronisku dla zwierząt czy coś...

6. a powiem Ci ze myślałem o tym jednak w inny sposób, chciałbym wspiera finansowo jakieś schronisko ale zeby moc to zrobić pierw muszę mieć becel. Myślę, ze lepiej co jakiś czas dostarczyć zwierzakom pożywienia niż wychodzić na spacer (waga sprawy jest większa). Lubie pomagać, chce pomagać (prędzej zwierzakom niż ludziom) jednak najpierw muszę stworzyć coś co mi to umożliwi.

7. mikołaj

mikołaj Guest

Zaloz fundacje i buduj studnie w afryce.

Fubar likes this.
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Masz jakieś zainteresowania? Jak tak to je rozwijaj, czytaj, ucz się i zamień to w pracę zarobkową. "Łatwo się mówi" ktoś powie, ale wcale tak trudno nie jest przekuć pasję w pracę. Mnie też wkurwiało zapierdalanie na kogoś i rzuciłem w pizdu taką formę roboty już dobre naście lat temu.

9. Zainteresowania mam ale największym z nich jest tematyka tego forum (jest to najlepsze i zarazem najgorsze) :) dokładnie tak jak mówisz, nie jest to łatwe zadanie. Zwłaszcza gdy wjeżdżasz na rynek dobrze rozwinięty już.

10. Heniekzbagien

Nie jest wcale tak trudno. Wiąże się to z mega zapierdalaniem, ale w jakiej robocie nie ma tego czynnika? Tu masz plus, że robisz na siebie i to wygrywa ze wszystkim wg mnie.
    A skoro TO jest Twoje największe hobby no to zamień jeden z pokoi na boxa i hejo na bogato ;d

11. Wolałbym jednak coś legalnie, myślałem sobie o otwarciu małego GrowShopu w jednym z większych miast. Tak o w sumie to bardziej, żeby zapoznać się czym to się je od strony prowadzenia działalności. Urzędy, nie urzędy, zusy, chujusy itp.

12. Heniekzbagien

Dotacji szukaj w urzędzie pracy.

13. mark

mark Kumaty

Uwolinj się od opinii , nie tylko własnej ale także od opinii innych. Wtedy przejrzysz na oczy.

14. mikołaj

mikołaj Guest

Nie wmawiaj swych mysli, niech buduje studnie (;

15. mikołaj

mikołaj Guest

Jest latwo jak masz juz to za soba a tu przygoda dopiero sie zaczyna. Przede wszystkim nie rob nic dla pieniedzy, pieniadze zaslepiaja oczy ludzie sa ja zombi na kase ja czuje sie z tego powodu nikim. Z tymi uprawami to tez jest jedna wielka paranoja, ile ludzie sobie kzywdy narobia zaczym sie naucza, zrozumieja jakie wielkie bledy popelniaja sam jestem tego przykladem. Elo.

16. adron3

adron3 Zagubiony

Znajdź sobie jakieś zaineresowanie. NIkt Cię tutaj nie zna, nie wie co lubisz robić. Sam staram się sobie jakoś ciekawie organizować czas:
    rower
    bieganie
    i ogólnie sport
    Nie dość,że dobrze wpływa na zdrowie i sylwetkę, to jeszcze poprawia humor ponieważ wpływa na wydzielanie endorfin w organizmie.

Możesz się zastanowić również nad czymś bardziej ekstremalnym:
    http://warszawa.naszemiasto.pl/arty...-skoki-spadochronowe,4593640,art,t,id,tm.html - może skoki ze spadochronem?

17. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Masz za dużo czasu? Wstajesz z rana i myślisz co by tu robić przez cały dzień? Zacznij wciągać prochy! (Nie)wstając z rana będziesz miał zapał do załatwiania kasy, a potem towaru! A kiedy załatwisz towar, to załatw go więcej bo jutro będzie zwała ;d

18. redisTUO

redisTUO Forumowy guru

albo mozesz tez makaron zrobic i dobry rosolek ugotowac, mama bedzie zadowolona i w ogole bedzie cacy

19. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

O kurde :)
    Ziom, ja mam propozycje, ja się z Tobą na miesiąc zamienię na obowiązki haha
    Ja się wybycze, bez zamartwiania co robić, a Ty nie będziesz miał czasu się nudzić, obiecuje! ;d
    A potem docenisz swój spokój, i na spokojnie poszukasz zajęcia hehe ;d
    Deal? haha

20. v3nom

v3nom Weteran

Wpierdol się w sklejanie modeli albo puzzle sobie kup

nasiona marihuany, nasiona konopi