1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Co powiecie o tej odmianie ? Kalashnikova ? Passion#1

Dyskusja w dziale Nasiona rozpoczęta przez ReapzZz w dniu 20.01.2014

1. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

Tak jak w temacie czy ktorys z was moze powiedziec mi cos o tej odmianie ?
    Na 2fseeds zapowiada sie zaajebiscie :konik:
    Tutaj macie link do niej : Nasiona Marihuany | Sklep cannabis - Kalashnikova feminise (5 sztuk)

A tak wyglada filmik na yt kolesia ktory ja ma i wyglada NIE ŹLE :]
    WeedWizard OMMP Strain Report: Kalashnikova 10312011 001.MTS - YouTube

I co jeszcze powiecie o Passion#1 , Warto w nia ladowac hajs ? ;d Daje kopa ? Oczywiscie zebym nie musial wypalic 3/4 zbiorow zeby cos koplo bo tego nie chcem japierdole
    Oczywiscie wszystko sezonowe i feminizowane . Pozdro i czekam na odp:>
    Ps.ida one na outdoor * !

2. Mariusz-K.1992

Mariusz-K.1992 Autorytet

Outdoor nawet do 1000g z jednej rośliny!
    Nadaje się do upraw w klimacie umiarkowanym np. w Czechach.
    Kalashnikova bardzo dobrze czuje się również w uprawach Indoor gdzie można uzyskać nawet 750g z 1m2 powierzchni.

Trochę nawet dużo te plony są zawyżone.

3. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

Ale na outdoor u nas byloby chyba z 100g z jednej co ? Przy dobrym sloncu , nawozeniu itd. czy nie ma co liczyc nawet na 70g XDD Tez mi sie wydaje,ze zawyzone ale oni podaja te 1000g ile im wyszlo w idealnych warunkach :P To u nas mozna odjac o polowe albo wiecej to 100-150g powinno byc jak sie postaram :P czy masz inne zdanie ?

4. Mariusz-K.1992

Mariusz-K.1992 Autorytet

Hmmmm zależy jaki grower, niektórzy myślę, że mogą liczyć na 20/30 g a bardziej doświadczeni nawet te 100/150. Ale w dobrym miejscu dobrym nawożeniu i treningu miałbyś z tego trochę palenia ;]

5. 2pac

2pac Inspiracja

Kolego tak sie sklada ze ja wlasnie koncze kalashnikova wiec zapraszam do mojej FR ja w prawdzie mam indoor ale poki co jestem zadowolony. Nie mialem zadnych problemow podczas uprawy. Co do plonow to bede wiedzial pozniej. ale wyglada obiecujaco, topy duze I zbite, mam nadzieje ze dobrze sie odbije na wadze :)

6. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

Podeslesz fotki ;d I ile suszu z tego masz ? ;d

7. 2pac

2pac Inspiracja

wejdz na moja fotorelacje. Suszu jeszcze nie mam jestem w trakcie:)

8. OUT

OUT Guest

Jeśli ci chodzi o zbiory to na OUT polecam inne odmiany.
    Oczywiście na stronach SeedBanków zbiory masz podane przy idealnych warunkach, ale w Polskim klimacie z odmiany ES też można mieć 200g+ z jednej roślinki.Dobry trening i trochę starania.

9. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

,, Jeśli ci chodzi o zbiory to na OUT polecam inne odmiany "

To w takim razie co polecisz z doswiadczenia ? :)

--- Dodano ---

No gratulacje bracie ! ;d Tylko wiesz co mnie martwi w tym kalashnikova ? To , że ty masz outdoor ;__; a ja raczej w domu nie dam rady zrobic takiego cuda , tylko outdoor wchodzi w gre i nwm czy mi sie uda ten kalashnikov na dworze :| Nwm czy probowac czy nie :P Ewentualnie kupie 13 same Passion#1 albo cos :P Jak nie to zaryzykuje i kupie z 4 kalashnikovy

10. OUT

OUT Guest

kalashnikov dojdzie na OUT, ale nie wiem jaki będzie plon.
    Na twoim miejscu bym sadził Passiony i ES bo odmiany dobre jeśli chodzi o palenie, smak, ilość i wymaga mało opieki.

11. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

Tak , Passion#1 napewno kupie ;) ale nwm jak z easy sativa bo nie chce wypalic polowy suszu zeby na glowe siadlo bo to bez sensu jest z lekka nie ? Czy ladnie na banie wsiada i nie trzeba duzo wypalic tego ?

12. OUT

OUT Guest

Ja z własnej uprawy miałem bardzo fajne palenie.
    Paliłem praktycznie zawsze blanty, ale po takim (średnim) blancie byłem już bardzo wesoły ;p

13. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

A jesli chodzi o easy sativa to lepiej brac zwykla czy moze byc to krzyzowka ? Bo tak patrze na f2seeds i krzyzowka ma wiecej thc a reszta taka sama .. Cena tylko inna . A co powiesz o tym ? Super Silver Haze

14. OUT

OUT Guest

Super Silver Haze nie miałem okazji testować :/
    Jeśli chodzi o Es to zawsze miałem zwykłe odmiany z tego co pamiętam.Może raz się trafiło, że miałem krzyżówkę, ale nie potrafię ci powiedzieć co lepsze.
    Zawsze byłem zadowolony ze zwykłej Easy Sativy, ale oczywiście możesz testować krzyżówki :)
    W uprawie właśnie fajne jest to, że możesz testować ile chcesz i zawsze będzie zaskoczenie :)

15. leaf

leaf Forumowy guru

Wszystkie z rodziny Haze nie dojdą pod polskim niebem, niestety. Na IN są bardzo fajne, czuć specyfikę Haze :)

16. High FIVE

High FIVE Guest

zaden z rodziny haze ci nie dojdzie no chyba ze hybrydy

17. ReapzZz

ReapzZz Zagubiony

A Dutch Amnesia,Mazar ? Warto ?

nasiona marihuany, nasiona konopi