Co ile kupujecie ciuchy

zder 09.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. zder

zder Tuptuś

Właśnie zdałem sobie sprawę, że już ok 3 lat nie kupowałem żadnych ciuchów. mam kilka par jeansów, kilka eleganckich, kilka bluz, sweterki, bluzy, kilka par butów z 2 marynarki i... nie mam potrzeby kupowania nowych. Wszystko dobrze leży w miarę uniwersalne kroje. Kiedyś dwa razy w roku kupowałem, teraz nie mam potrzeby bo wszystko mam :) a jak u was ?

2. v3nom

v3nom Użytkownik

ja kupuję jak już mi żona każe

• HAHA XD x 2
  3. adron3

adron3 Tuptuś

Nie licze co ile kupuję ubrania. Raczej cały rok, gdy potrzebuję/coś mi się podoba. Jeśli coś mi się zniszczy to po prostu kupuję nowy ciuch. Podobnie jak mi się coś w sklepie spodoba (szczególnie jak są wyprzedaże).
    Jak każdy przeciętny, normalny człowiek.
    Oczywiście nie co roku to samo, niektóre rzeczy sa lepszej jakości tak wiec posłużą dłużej (staram się tutaj stawiać na jakość bo nie przepadam za wymienianiem ciuchów co chwilę).
    Polecam na przykład tę firmę https://www.braggashop.pl/pit-bull-west-coast-prod-45

4. Rzadko kupuje, zazwyczaj gdzies na bazarku czwartkowym nieopodal we wsi. To bazar gdzie handluje sie roznorakim towarem, od towarów luksusowych, swetry gucci po nad trywialne jak klapki kuboty. Slychac gdakanie, rzenie, gruchanie różnych zwierząt. Niestety czuc w powietrzu zapach uryny, kalu i piwska. Te zapachy przenosza sie na odzienie..... Po kupnie duzej ilosci wsio trzeba wyniesc nad strumyk i wyprac. Kupuje rzadko co 5 lat

5. zależy ile za kilogram bierą :) powyżej 4 zł szukam dalej ahhahahaha

6. Ja tam wolę kupować firmówki by szpanować po mieście xD i dupy przyciągać :D

7. Łoś

Łoś Tuptuś

Ja jakoś też tak 3 lata temu, nie potrzebuje markowym ciuchów by poczuć się lepiej czy przyciągać dupy :D
    Nie lubię wielu rzeczy na tym złym świecie :D

8. Każdy ma swoje upodobania według własnych zasad :D

• Lubie to x 1
  9. v3nom

v3nom Użytkownik

o, zobaczcie.
    trzeci post i już wjazd z linkiem, typ ma pół świata ogarnięte, od dentystów po ubrania, diety bezglutenowe, przedwczesne wytryski, usuwanie tatuaży, nauki języków, odchudzanie, konta bankowe i siłownie.
    po przeskanowaniu go i zbanowaniu IP pewnie z 15 userów by się poszło jebać.
    jaki cel ma ten cwel - tylko on to może wiedzieć.
    w każdym razie wkurwia mnie to i jakbym był adminem od razu bym go posłał w pizdu, nic nie napisze frajer na temat tylko ciągle postuje a pod innym nickiem sobie odpowiada wrzucając link.
    założę się o całą swoją wypłatę że amalan, karson, adron i zder to ten sam typ
    5 minut wystarczyło żeby wejść na profile całej tej zjebobandy i prześledzić posty, jeden odpowiada postami drugiemu.
    no kurwa żałosne, gdzie jest moderacja ?!

• Lubie to x 1
  10. Psiarskie :)

11. asmini tu nic nie mogą przecie !? haha

12. Na innych forach za wielokonto jest ban perfidny i do tego na ip.

13. tak co 3 srode bo sa przeceny na szmateksach

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...