Ciekawa technika uprawy od Green House

EL_Sadzonka 18.06.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. brylant

brylant Zagubiony

Dobra ogladam sobie tak ten filmik i mam dwie uwagi: albo koledzy nie potrafia uprawiac w ziemii :D albo po prostu podstawaiaja krzaka specjalnie mniejszego bo nie wierze (i sam nie doswiadczylem tego robiac i ziemie i hydro) takich roznic we wzroscie, szybkosci wzrostu, przewagi nad ziemia... no ale nie o to pytales.

Mowia ze robia flusha zanim beda go przesuszac. A przesuszenie to zabojstwo dla korzeni a im mniej korzeni tym mniejsza zdolnosc pobierania skladnikow odzywczych a mniejsza zdolnosc pobierania tym mniejsze kwiaty. Pytasz wiec co ja sadze? Ja sadze ze to bzdura i zaden sekret...

Mowia tez ze chca w ten sposob dostarczyc wiecej tlenu do korzeni a przeciez lepiej dostarczac tlen, czy to w ziemii czy tez w hydro, w pozywce napowietrzonej i to bez uszkadzania korzeni niz nie dawac wody zeby dostarczyc tlen do korzeni. Brak wody w hydro szczegolnie w systemach jak gdzie nie ma zadnego medium to zabojstwo po jednym dniu a oni trzymaja tam 5 dni i maja jeszcze wiecej kwiatow? Chyba lepiej zeby panowie sie juz nie pograzali.....

• Lubie to x 1
  2. Wujo

Wujo Gość

zgodze sie z kolega powyzej...
    w hydro brak obiegu wody spowodowany np awaria w ciagu kilkunastu godzin potrafi narobic szkod...
    a ogladajac serie filmow GHS o lowcach odmian i sluchajc co pieprza to za kazdym razem gadalie te same wyuczone formulki

3. mattiv

mattiv Błyskotlwy

dlatego popularność, jakość itp., spadła,tak to jest kiedy kasa, jet wyżej niż dbanie o jakość;]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...