CHS- choroba palaczy marihuany

szfagier 07.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. szfagier

szfagier Kumaty

• Lubie to x 1
  2. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

Takie objawy miałem bez palenia...to się nazywa nerwica żołądka.Jak ktoś u siebie taką chorobę od jarania trawy zdiagnozuje u siebie,to najlepszym lekarstwem będzie folgowanie sobie z wieczorno-nocną gastrofazą.

3. v3nom

v3nom Użytkownik

w ogóle mylna nazwa artykułu i treść opisana tak, że mnie już się rzygać chce.
    chs nie jest od marihuaniny tylko gdy człowiek chory na CHS się upali to mu się ta choroba wzmaga.
    Jak ja się upalę to wzmagają mi się zmysły, lepiej mi żarełko smakuje a i z kobietą czas milej się spędza..... sami wiecie jak jest.
    To że ktoś chory jest podatny na kanabinoidy to już jest problemem ludzi chorych bo gdyby nie ten artykuł to nawet bym nie wiedział o istnieniu takiej choroby.
    chyba że pod inną nazwą ale nie sądzę. bzdura, świat na kółkach i w ogóle bujda jakich mało. żal czytać
    Kolejna próba umyślnego wprowadzenia propagandy co by ludziska myśleli że jak zajarasz to się zrzygasz.

4. Jest tak wiele odmian marihuany, iż stawianie na równi gatunku palonego przez osoby doświadczające objawów chorobowych z każdą inną odmianą jest wysoce lekkomyślne, gdyż paradoksalnie w świecie nauki powinno się dociekać szczegółów, albowiem w ostatnich latach stworzono odmiany które nie mamy pojęcia jakie mają właściwości. Tak więc trzeba uważać na to co się pali i hoduje jeśli już... Należałoby zebrać naukowców do wyjaśnienia tej sprawy, aby przyjrzeli się które dokładnie odmiany i jakie moce wywołują objawy.

Last edited: 15.12.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...