Chore topy

golota318 24.07.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Topy na rosline wygladaja tak jak na zdjęciach tak jakby usychaly, co to może być i czy można ja jeszcze odratować. Czy już scinac? cos z tego wogole będzie?[​IMG] [​IMG][​IMG]

2. Nie wiem czy dobrze widzę, ale mam wrażenie że to są męskie rośliny i jest tam w chuj jajek z pyłkiem. :D Przynajmniej tak mi to wygląda. Co to za odmiana?

3. Odmiana to Blue Amnesia XXL Auto Dinafem

4. #joker

#joker Zagubiony

jest dobrze napewno nie meska tylko strasznie liściasta i to liscie schna
    tak ze .....

5. starynowy

starynowy Zagubiony

A jak tam trichomy ? Bo wygląda jakby przekwitała.

6. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Kolega nawoził ostatnio bo przyjarane końcóweczki ? ;f

nic jej nie jest przecież i tak trymujesz topy , pilnuj pleśni - lej sama wodę do ścinki .

• Lubie to x 1
  7. Trichomy jeszcze mleczne, i strasznie mało zywicy ma topy nie sa takie zbite pierwszy raz mi się tak zrobilo nie wiem czy taka odmiana czy cos nie tak.
    Podlewam caly czas nawozami biobloom 4ml/l topmax 4ml/l biogrow 1ml/l, i pare dni temu sotaly oprysk na przędziorki i gasienice bo strasze dużo tego bylo

--- Dodano ---

przeplukalem ja dzisiaj 10l czystej wody

8. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Jestem właśnie po mega trymowaniu i tak patrząc na "liściastość" topów ze zdjęć niebiosom dziękuję, że u mnie aż tylu listków nie było, bo bym się chyba zajebał spinaczem do papieru alebeka
    Tak jak Zielona napisała, końcóweczki lekko popalone, ale ona już finiszuje, więc się krzywda jej nie stanie. Odstawiłbym już jednak nawozy do samego końca.

Last edited: 25.07.2015
  9. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Warto dać jej teraz dojrzeć w swoim tempie , wystarczy jej woda o dobrym PH do końca- wszystko co jej potrzeba ma w ziemi , nawożona systematycznie a nadmiar wbrew pozorom bardziej opóźnia niż przyspiesza ( organiczne nawozy to wciąż nawozy ) w dodatku gorzej smakuje :]

• Lubie to x 1
  10. #joker

#joker Zagubiony

aczkolwiek na moje to jej koniec jest już

11. sama woda i kolo tygodnia bym ja potrzymal jeszcze

12. #joker

#joker Zagubiony

dobre rozwiazanie !!

pozdrawiam

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,