Cherrissimo outdoor 2019

Cherrissimo 27.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Ok automaty ścięte i zostały już tylko sezony.
    Rośliny rosną ładnie ale muszę je trzymać na wysokości1-1,2m bo otoczenie przez susze słabo wyrosło i nie chcę zeby odstawały (po zrobionych zdjeciach .wszystkim zafundowalem supercroping)
    Co prawda jeszcze nie kwitną ale postanowiłem już im zapodać PK w większej ilości i mniej N oraz coś dla użyźnienia gleby jak poniżej.

Na spocie nr1
    Lewa strona to Gorilla Girl (Sweet Seeds)

Super Critical (GHS)

OG Kush (Bulk)

Outdoor Critical (Bulk)

I całość

Spot nr 4
    Outdoor Critical

Moby Dick - rosną od polowy czerwca i już dogoniły pozostałe sezony.

I całość po lewej Moby Dick

Pozdrawiam

• Lubie to x 3
  2. Asghaton

Asghaton Kumaty

Ładnie to wygląda :D

3. Łoś

Łoś Tuptuś

Fajna polanka;] tam na środku rozbiłbym namiot-śpiwór :cwaniak::DD i koczowałbym przy swych swoim kobietkach:v::rolnik: i wiernie strzegł :cfaniak:Powodzenia:banan:

4. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Witam po sporej nieobecności (miałem po drodze 3 tyg urlopu + 2 tyg remontu stąd moja przerwa).
    Pierwsza niespodzianka po zalogowaniu ..."o w końcu jakaś odznaka (sobie myślę pozytywnie)- a to karny kutas :pala:
    Faktycznie minęły już dwa miechy a ja zapomniałem o tym "nietypowym" wymogu (zawsze robiłem fotorelkę na koniec flo i było dobrze)... ale to moja tylko wina i z góry przepraszam darczyńcę za obsuwę, kutas nie jestem, fotorelację założę a że dostałem sezony które jeszcze nawet nie kwitną to myślę, że będzie jeszcze trochę zdjęć.

Poniższe zdjęcia pstrykane były 3 tyg temu
    Gorilla Girl (sweet seeds)

Super Critical (GHS)

OG Kush (Bulk) rosną po prawej stronie. Zdjęcie robione tuż po łamaniu.

Poniżej jedyna sztuka Bruce Banner z open seeda. Myślałem że nic już z niej nie będzie - 2 siostry zjadły myszy a i tą ostro potraktowały ale jakoś poradziła sobie i wybiła ostatnio. Ma tam coprawda bardzo ciasno, Outdoor Critical napiera już na nią ale myślę, że coś tam z niej zbiorę.

Poniżej spot nr 4
    Moby dick na pierwszym planie - biorąc pod uwagę że posadzone zostały pod koniec czerwca to rosną zajebiście.
    Na razie to kupa zielska ale będzie się działo

Na pierwszy planie rośnie Outdoor Critical

I po łamaniu po prawej Outdoor Critical a na pierwszym planie Moby Dick

I zdjęcia robione wczoraj
    Papu oraz moja ochrona roślin

Spot nr 4 tak wyglądają 3 tygodnie po łamaniu prawa strona Outdoor Critical lewa Moby Dick

Pierwszy plan Outdoor Critical zaczyna kwitnąć :piwko:

• Lubie to x 1
  5. fajny zielnik,trzymam kciuki zeby doszly w miare. yo!

6. No nieźle nieźle oby tak do końca powodzonka i z fartem

7. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Witam.
    Next up.
    Roślinki już praktycznie wszystkie zakwitły oprócz dwóch OG Kush na spocie nr1 które zostały parę tygodni temu zjedzone z wszystkich liści do gołych łodyg a teraz puściły dziesiątki nowych, zieloniutkich łodyżek i nie zanosi się by szybko zakwitły i jedna sztuka również OG Kush na spocie nr3 która została wykopana przez dzika i długo dochodziła do siebie.
    Wszystkie zostały opryskane na plechę i robale.
    Spot nr1
    OG Kush (te co kwitną)

Po lewej Gorilla Girl po prawej OG Kush

Po lewej Super Critical po prawej Outdoor Critical

Spot nr2
    Na pierwszym planie rośnie Bruce Banner (pestka z osa) po bokach rośnie Outdoor Critical

Outdoor Critical

I całość a w środku Bruce Banner

I poniżej spot nr3 na którym chyba najsłabiej rosły mi roślinki na wegu. Jest to spot testowy pierwszy raz obsadzany i już teraz wiem które drzewa trzeba będzie na wiosnę przyciąć by następnym razem było jeszcze lepiej. Rośliny zostały rzadziej posadzone i na zdjęciach możne lepiej wyglądają. Rosna tam te same co powyżej Outdoor Critical oraz OG Kush jednak wyglądają zupełnie inaczej, już sporo żółci pojawiło się na liściach a jedyna różnica jakie dzieli je od innych to brak obornika w dołkach.
    Outdoor Critical

I calosc po lewej OG Kush a po prawej OC

Na dniach muszę jeszcze odwiedzić spot nr4. Rosna tam Moby Dick (pestki z osa) oraz Outdoor Critical.
    Jak pogoda dopisze to może już jutro wstawię zdjecia.
    Pozdrawiam

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  8. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Spot nr4
    Outdoor Critical

Po prawej OC a po lewej pestki z osa Moby Dick

Ogólnie jestem zadowolony. Wszystko zostało posypane nawozem PK, opryskane na plechę i robale. Obecnie trochę pierdole się z nawłocią i wrotyczem (to mój kamuflaż) - od ciężaru kwiatów trochę oklapły do ziemi...ja obrywam z nich kwiaty i znowu stoja na 2 metry (jest to czasochłonne ale i skuteczne)
    Myślę, ze na chwile mam spokój- następny up gdzieś za 2 tygodnie.

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  9. czy ja wiem czcy ci dojdzie miesiac im trza :)

10. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Stary nawet więcej niż miesiąc i jestem o nie spokojny. Już nie raz słyszałem że to indory, że nie dojdą ...a zawsze wszystko się udawało. Jestem już może starym zgredem na tym forum ale za moich młodzieńczych lat jak jeszcze nie było odmian auto, półauto, szybkich sezonów zbiory po Wszystkich Świętych to była normalność a większość Polaków wtedy uważała że nie da się uprawiać zioła outdoor.

• Lubie to x 2
  11. amanita

amanita Kumaty

Nie pomarzły ?

12. Oj chyba będziesz musiał odszczekać staruszku bo przymrozki dwie noce pod rząd rozjebaly nie jedna plantacyjke.

13. amanita

amanita Kumaty

Kurwa można było nakryć jakąś fizelina ogrodniczą.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...