Cheese

BWM 05.01.2015

Cheese 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. BWM

BWM

Chees - Outdoor

Ilość spalonego sortu - 1 lufa/jedna osoba
    Smak - Smak ma dość charakterystyczny na pewno w smaku bardziej przypomina ser niż w zapachu. 4/5
    Zapach- Typowo serowy wali takim przejrzałym aż serem, czsem zapach przypominał żygi (bynajmniej dla mnie) ale też nie zraża wręcz przeciwnie. Mocny intensywny zapach nie dało się przejść obok drugiego człowieka z tematem żeby nie poczuł. daje 4/5 za te żygi
    Moc- Konkretny temacik, nie spotkałem osoby która nie upaliła by się jednym dobrym buchem z jointa.5/5
    Działanie- Mocno siada na łeb. High po tej odmianie to konkretne pierdolnięcie w pierwszej chwili nie wiadomo o co chodzi. Niezły jebax idzie się uśmiać przy tej odmianie. Nie chcę się spać, nie zamula. Najbardziej podoba mi się w niej to że pomimo standardowego lekkiego zamulenia na zjeździe chcę się dalej siedzieć z kumplami i coś robić. Czas trwania fazy dochodził nie raz do 5-6 godzin.

Ogólnie jest to odmiana która zasługuję moim zdaniem na miano jednej z najlepszych! Idealnie nadaje się na outdoor chociaż nie jest aż tak wydajna jak zapewniał sklep. Polecam każdemu tą odmiane na drugi rok na pewno wrzucę kilka krzaczków tej odmiany na out :)

2. leaf

leaf Kumaty

Od jakiego producenta ten Chees?

3. p0werful str0ng

p0werful str0ng dobry z NATURY

unnamed haha

4. Nancy

Nancy Kumaty

Jak juz to chyba CHEESE

• Lubie to x 3
    • HAHA XD x 1
  5. czesc