Celnicy złapali moją pakę z narkotykami

arek45 27.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, mam 18 lat nigdy nie miałem żadnych problemów z prawem, mam 2 meldunki w niemczech gdzie się uczę i pracuje od 3 lat i w polsce w której kiedyś mieszkałem i gdzie mam dom. Otóż jechałem sobie w lutym do polski i ziomek mi z nl wysłał 2 pakiety w 1 były 3 tabsy 1g amfy i 2 w którym było 4g zielonego. Żaden pakiet nie przyszedł, wróciłem do niemiec i dzwonił mój ojciec że jakaś paczka do mnie to myśle gicik, później po paru dniach dzwoni do mnie że była dzielnicowa i jest prowadzona przeciwko mnie sprawa sądowa o przedziw działaniu narkomani, nie wiem który pakiet zajeli celnicy. i tu moje pytania
    1.Jak się tłumaczyć co mówić za 15 dni jadę do polski na 2 miesiące
    2.Jest to małe miasto czy będą teraz mieli mnie na oku ? do tego czy już jestem w jakimś rejestrze że np przy kontroli na granicy będą mnie całego trzepać ?

2. redisTUO

redisTUO Zagubiony

w sumia to ci chyba chuja moga zrobic, przeciez nie masz wplywu na to co kto ci wysyla, mow ze nic nie wiesz i tyle, skoro mieszkasz w niemczech to spoko bo nie beda mogli cie pilnowac. ale jak bedziesz w polsce to raczej ostrozny badz:D

3. ZielonyPalaczTHC

ZielonyPalaczTHC Banned Zbanowany

bedziesz rozstrzelany jak to DE

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...