cannatronic x amnesia hypro i ultimate OG x amnesia hypro

ZIELONA 15.02.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. brylant

brylant Błyskotlwy

Szronia sie przepieknie ale do puchniecia sie nie zbiraja - wiem wiem geny sativy ;)

• Lubie to x 1
  2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

już się skończyły ciacha - cały tydzień sie raczyłam ;]

--- Dodano ---

no właśnie też sie martwie tym brakiem puchnięcia no ale jeszcze czas........tak sie pocieszam ;D

3. brylant

brylant Błyskotlwy

no to tez tlumaczy nieobecnosci :D :D :D

• Lubie to x 1
  4. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

elo!

Witam! Wiesz co ? Jak na nie patrzę to mam wrażenie że miałaś przymrozek w boxie :Dtak pięknie oszronione!Super to wszystko wygląda... Nic tylko farta można życzyć:bongo:i buszek obowiązkowo dla Ciebie za kolejną porcję motywacji! Pozdrawiam!

• Lubie to x 1
  5. grabarz

grabarz Błyskotlwy

co masz za oprzyrzadowanie, dowiem sie w koncu ?

6. ZIELONA

Powierzchnia boksa to - 0, 49 m2

Oświetlenie to -

CFL 125 w
    LED ( Leds - 4 Bridgelux Royal Blue running at half power, 4 Reds and 4 Hiper Reds) - 23 w

--- Dodano ---

ULTIMATE OG x AMNESIA HYPRO

CANNATRONIC X AMNESIA HYPRO

• Lubie to x 6
    Last edited: 10.04.2014
  7. Pięknie tam masz :)
    Normalnie na drugi raz sam zamawiam ledy :D nie są to przypadkiem te od biofarmera? ;)

8. ZIELONA

• Lubie to x 2
  9. grzesiek

grzesiek Kumaty

oo Zielona ma biofarmera a ja na nie chorowałem pare miesięcy taką 90 w wersje ale czekam właśnie na wyniki kogoś sprawdzonego czy działaja faktycznie w miare poprawnie ! pozdrawiam ;) i czekam na dalszą relację

10. Punky

Punky Tuptuś

Jakoś kiepsko kwitną pod tymi ledami, HPS się lepiej sprawdza.

11. ZIELONA

na HPS jest za nisko u mnie wiec odpada ,
    może i kiepsko kwitnie ale tak naprawde nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu czy kiepskie czy nie okaże sie na koniec grow ;]

• Lubie to x 1
  12. Punky

Punky Tuptuś

Ale widać że już zaczynają przekwitać, a kwiatostany nie są rozbudowane, także cudów spodziewać się nie można.

13. leaf

leaf Kumaty

A jaką masz tutaj donice w tym plancie gdzie zastosowałaś siatkę?

14. brylant

brylant Błyskotlwy

Za co chlopaki macie te statusy bo nie ogarniam? Jak zaczynaja przekwitac jak on chyba 14.03 zaczely flo i jak sadze te geny potrzebuja przynajmniej 10tyg flo wiec jeszcze jakies 6-7 tyg przed nimi wiec na pewno sporo moze sie jeszcze wydarzyc aczkolwiek brazowe wlosy widac i ciekawe dlavczego. Wiem ze jak za duzo nawozow lalem to mi brazowialy wlosy (zauwazylem taka tendencje na poczatku mojej przygody z flo a pozniej juz nie naduzywalem nawozow wiec moze byc inny powod). Brazowieja tez od zapylenia ale chyba raczej nie masz tam zadnych bananow ani samocow?

• Lubie to x 1
  15. uho667

uho667 Moderator Staff Member

ja tez szukam oznak przekwitania i chuja nie wiedze przekwitanie to oznaka umierania rosliny zazwyczaj kolo 3-4 tyg po terminie kosy, rosliny top peka nabiera rdzawy kolor schnie w oczachto jest oznaka przekwitania, , ogolnie nie sadze zeby hps jaki koliwiek byl lepszy od ledow a to dlatego ze ledy maja lepsze spectrum swiatla od hps ,

• Lubie to x 2
  16. ZIELONA

Donica jest 45 l ( pojemnik ) ,
    tam są 3 odmiany i każda kwitnie inaczej ,
    nic nie przekwita - jeszcze długa droga przed nimi , zwłaszcza OG dopiero rusza , 2 pozostałe odmiany ( Burmese Kush ten dopiero włosy ma brązowe i jeszcze do puchniecia sie nie zbiera ) oraz cannatronic są dojrzalsze ale też długa droga ;]

co do ledów nie mam zastrzeżeń , chwile wątpiłam bo OG długo sie zbierał ale też nie ma sie co dziwić z uwagi na ograniczoną ilość miejsca i trening jest ostro stresowany ,

*nie oceniam krzaków po wielkości - mnie zawsze interesowała jakość !

• Lubie to x 1
  17. Punky

Punky Tuptuś

Tak się składa że większość roślin buduje najwięcej kwiatostanów w 4 tygodniu kwitnienia. Więc jeśli indukowały tak jak piszesz 14.03 to powinien już być ten moment, a po tych nic nie widać. Nawet jeśli sativy robią to później to nie powinno być takiego efektu jak u Zielonej.

Co do przekwitania to widać brązowe słupki na roślinach, albo po prostu światło się tak odbija i wtedy to jest mój błąd.

18. brylant

brylant Błyskotlwy

No stary ja wiem kiedy kwiaty buduja kwiatostany najbardziej ale jak ich nie buduja to nie znaczy ze przekwitaja :D za to faktycznie niepokojace jest to ze nie buduja jak powinny

19. ZIELONA

siema ;]

Pare fotek w słońcu - są 3 różne odmiany w różnym stadium FLO , więc sie nie podniecać ze jedne mniejsze inne większe ;f

• Lubie to x 11
  20. Modliszka

Modliszka Kumaty

No pieknie widac ze siatka bardzo fajnie sie sprawdziła
    Mogł bys napisac ktory dzien FLO?..

--- Dodano ---

albo tydzien?:D

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...