canna

WIATER 07.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. witam wszystkich ! mam pytanie czy canna terra professional jest dobra ziemia ? I czy przy tej ziemii na vegu trzeba dodawac odzywek .... z tego co wiem ta ziemia jest bogata w nawoz? prosze o opinie z gory dziekuje pozdro

• Nie lubie. x 1
  2. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

3. Z TEGO CO CZYTAM SAMI ZNAWCY OD A DO Z ... FIRME KAZDY ZNA I PROSTE PYTANIE DLA TAKICH LUDZI Z TAKIM DOSWIADCZENIEM . A BRAK ODPOWIEDZI ... CZY MOZNA PROSIC O ODP... Z GORY DZIEKI

• Nie lubie. x 1
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Tak,jest to dobra ziemia,wzbogacona nawozami zapewniajaca dobry start i wzrost w fazie wegetacyjnej/NPK-12/14/24/,niestety jesli myslisz ze nie bedziesz musial nawozic to sie mylisz,po pewnym czasie bedziesz zmuszony zaczac stosowac nawozy,gdyz roslina bardzo szybko pozbedzie sie nawozow,ktore zostaly dodane. Z tego co wiem pod Led-em wystarcza praktycznie na caly weg,niestety na flo trzeba juz nawozic.

• Lubie to x 1
  5. Dziekuje za odp. tak wiem ze bedzie trzeba nawozic na Flo ...ale jezeli chodzi o ta ziemie to zdania sa podzielone. Jedni dodaja jedni nie a nie chce aby moim krzaczkom sie przejadlo... nie ukrywam ze jestem poldasem w temacie. Akurat dzialam na ledach mam 400w fullspektrum... 0.65 m2. 3 mlode 2 tyg. z 5 ... nie wiem gdzie blad ze te dwie nie odpalily te samo zrodlo ... ten sam seedbank. Ogolnie mam zamiar wszystkiego uzywac z canny ... moze male podpowiedzi co do Flo ... dzialam z auto ak47 .crytical kush. q one. widac ze zdrowo Ida sugerujac sie innymi zdjeciami niczemu nie odbiega ... wilgotnosc 75- 65 temp. 28. co2 . swiatlo 20/4 ... chce robic lst I tu tez zdania podzielone ale mam zamiar sprawdzic co z tego bedzie bo nie mam zamiaru zakonczyc tematu na jednym. ale puki co skupiam sie na tym . A bede uczyl sie na bledach. Co nie zmienia faktu ze wole sie podpytac bardziej doswiadczonych. pozdrawiam

• Nie lubie. x 1
  6. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

To się głupio nie pytaj tylko przejrzyj forum, sprawdź fotorelacje i nie spuszczaj się tak bo chuja z tego będzie. Nie prowadzisz badań UFO tylko sadzisz roślinę, która jest na ziemi od co najmniej 5 tysięcy lat i do tej pory często radziła sobie sama

7. Sluchaj ty caly tuptus ...nie chcesz udzielac info to nie pisz glupich odp. huja to moze ty wysadzasz. Jak zaczynales to co wszystko wiedziales ? co nie pytales ? po to jest to forum miedzy innymi. a madry jestes zza tego ekranu ...znam takich wiec sie nie udzielaj skoro nie potrafisz. Lub odpisuj normalnie. ja nie stawiam na komerche a ty widocznie tak bo liczy sie dla ciebie ilosc a dla mnie ze spale to co zrobie a nie wpycham kase miejscowym za opryskany sprzet muchozolem.

• Nie lubie. x 1
  8. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Jak zaczynałem to nic nie wiedziałem ale potrafiłem korzystać z forum tzn. wyszukiwać interesujące mnie rzeczy i czytać ze zrozumieniem. Mądry jestem zza ekranu i bez niego więc nie udawaj kozaka w internecie bo takie wypowiedzi świadczą o tym że ty jesteś mądry zza ekranu. Nie wiem tez po czym wniosłeś że stawiam na komerchę i jakieś wpychanie za kasę miejscowym ale pierdolisz jak nosacz sundajski.

• Gowno ! x 1
  9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

!!! OTRZYMUJESZ ORDER !!!

upload_2019-7-9_22-37-27.png

10. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Warunki sa spoko,a nawet zajebiste,tylko ze ta ziemia nie bardzo sluzy roslinom pod ledami/za bogata/.Podczas uprawy pod ledem rosliny inaczej/mniej/ potrzebuja papu.Osobiscie uzywalem pod ledem biobizz light mix i powiem ze ladnie szly.Jesli chodzi o nawozy od Canny,mialem caly zestaw i jechalem na nim 2-3 uprawy,ale jesli zaiwestujesz w bio canna,zobaczysz roznice w smaku.

Sorki za zasmiecanie tematu:)

• Lubie to x 1
  11. dziekuje za kolejne odpowiedz . Wcale nie zasmiecasz tematu wrecz przeciwnie bardzo ladne krzaczki . czekam za swoimi . mysle ze koniec sierpnia poczatek wrzesnia. I bedzie scinka. ale miedzy czasie wrzucam fem I jade na hps I robie scrog . pestki z Barney's Farm peppermint kush bo akurat dostalem I max 2 panny na 0.65 m2. szkoda ze dopiero teraz bo juz zamowilem kolejna ziemie z canny ta sama professional... ale coz nastepnym razem ... dziekuje jeszcze raz pozdrawiam

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...