Brązowa marihuana (oszukany?)

ERWOO 24.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Yo. Wczoraj kupiłem dziwną odmianę marihuany gościu mówił ze może nie wygląda nie smakuje ale klepie.

Chciałbym sie dowiedzieć co to było jak to zobaczyłem aż sie przeraziłem pale od 3 lat ale z takim czymś sie jeszcze nie spotkałem. Dostałem to w topku bardzo suche aż sie w rękach rozwalało bardzo dziwny nowy dla mnie zapach było ciemno brązowe bez smaku faza po 2 blantach i boniu nawet spoko typowy chill po dawce 2g na raz miał bym dobrą faze a po tym było tak średnio

Chciałbym sie dowiedz czy zostałem oszukany i dostałem jakieś chemiczne dziadostwo czy to była jakas dziwna dla mnie odmiana.

Z góry dziękuję za odpowiedz ;d

2. Siema. U mnie trochę sporo takiego brązowego palenia i zawsze po nim taka bania była jakby było maczane lub spryskane czymś nwm czym :D po jakimś czasie tylko głowa bolała tak ze chuj... pokaż jakaś fotę to ci doradzimy i powiemy co i jak z tym :P

3. [​IMG] [​IMG]

coś takiego tylko bardzo brązowe

4. Master!

Master! Kumaty

nie widac zdjecia

5. odśwież teraz widać

6. Master!

Master! Kumaty

wyglada to jak jakas samosieja przesuszona z plecha haha

7. gościu mówił ze może nie wygląda i nie pachnie ale daje kopa a ja ogulnie nic zbytnio nie czułem 2 blanty i bonio powinny no dać jakąś faze a ja byłem tylko troche ujarany i to tyle. ps blanty czyściochy

8. mocarz

9. nie sądze że to mocarz xD

10. Henker

Henker Banned Zbanowany

Dostałes po prostu jakies scierwo i tyle,nie ma co sie zastanawiac czy to MJ czy nie,typ pewnie kupil w sklepie RC jakies analogi i robi maczanki z uzyciem suszu konopi siewnej,hehe.

• Lubie to x 1
  11. Zielarz Gepard.

Zielarz Gepard. Tuptuś

Ja jakbym takie cos dostal to bym zlal goscia ze mi takie cos proponuje :)

12. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

Nie wygląda i nie pachnie bo jest po water curringu :) Moje zioło wyglądało bardzo podobnie po WC, nie wydzielało zapachu i wyglądało marnie, ale robiło robotę.

edit:
    sory nie doczytałem - jeśli zioło słabe no to nie wiem co to było, może je ściął w połowie flo haha

13. A nie sądzicie ze to jakaś chemia ? nw moze rosło to na jakiejś chemii i dlatego taki smak zapach

14. Spleśniałe na pewno

15. v3nom

v3nom Użytkownik

ile za to zapłaciłeś i ile G od niego wziąłeś ?

16. dokładnie tak wyglądał rok temu "nie mój" pewien sezonowy AK47, który był na początku kwitnienia a pogoda nie pozwalała na jego dalsze trzymanie.

17. Dobry sort daj namiary.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...