1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Brązowa marihuana (oszukany?)

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez ERWOO w dniu 24.06.2018

1. Yo. Wczoraj kupiłem dziwną odmianę marihuany gościu mówił ze może nie wygląda nie smakuje ale klepie.

Chciałbym sie dowiedzieć co to było jak to zobaczyłem aż sie przeraziłem pale od 3 lat ale z takim czymś sie jeszcze nie spotkałem. Dostałem to w topku bardzo suche aż sie w rękach rozwalało bardzo dziwny nowy dla mnie zapach było ciemno brązowe bez smaku faza po 2 blantach i boniu nawet spoko typowy chill po dawce 2g na raz miał bym dobrą faze a po tym było tak średnio

Chciałbym sie dowiedz czy zostałem oszukany i dostałem jakieś chemiczne dziadostwo czy to była jakas dziwna dla mnie odmiana.

Z góry dziękuję za odpowiedz ;d

2. zipsklad87

zipsklad87 Autorytet

Siema. U mnie trochę sporo takiego brązowego palenia i zawsze po nim taka bania była jakby było maczane lub spryskane czymś nwm czym ;d po jakimś czasie tylko głowa bolała tak ze chuj... pokaż jakaś fotę to ci doradzimy i powiemy co i jak z tym :P

3. [​IMG] [​IMG]

coś takiego tylko bardzo brązowe

4. Master!

Master! Wiedza nadprzyrodzona

nie widac zdjecia

5. odśwież teraz widać

6. Master!

Master! Wiedza nadprzyrodzona

wyglada to jak jakas samosieja przesuszona z plecha haha

7. gościu mówił ze może nie wygląda i nie pachnie ale daje kopa a ja ogulnie nic zbytnio nie czułem 2 blanty i bonio powinny no dać jakąś faze a ja byłem tylko troche ujarany i to tyle. ps blanty czyściochy

8. nie sądze że to mocarz xD

9. Henker

Henker Banned

Dostałes po prostu jakies scierwo i tyle,nie ma co sie zastanawiac czy to MJ czy nie,typ pewnie kupil w sklepie RC jakies analogi i robi maczanki z uzyciem suszu konopi siewnej,hehe.

10. Zielarz Gepard.

Zielarz Gepard. Inspiracja

Ja jakbym takie cos dostal to bym zlal goscia ze mi takie cos proponuje :)

11. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Nie wygląda i nie pachnie bo jest po water curringu :) Moje zioło wyglądało bardzo podobnie po WC, nie wydzielało zapachu i wyglądało marnie, ale robiło robotę.

edit:
    sory nie doczytałem - jeśli zioło słabe no to nie wiem co to było, może je ściął w połowie flo haha

12. A nie sądzicie ze to jakaś chemia ? nw moze rosło to na jakiejś chemii i dlatego taki smak zapach

13. Spacehigh

Spacehigh Błyskotlwy

Spleśniałe na pewno

14. v3nom

v3nom Weteran

ile za to zapłaciłeś i ile G od niego wziąłeś ?

15. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

dokładnie tak wyglądał rok temu "nie mój" pewien sezonowy AK47, który był na początku kwitnienia a pogoda nie pozwalała na jego dalsze trzymanie.

16. Lanrete

Lanrete Banned

Dobry sort daj namiary.

ERWOO likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi